Цікаво

Всього потрохи. Щось мене зачепило, чимсь я цікавлюся, чимсь просто хочу поділитися.

Яку найбільшу помилку допускають музиканти, беручи акустичні інструменти та йдучи поміж люди? Правильна забава за столами – участь беруть усі!

Буквально кілька годин тому мені потрапила на очі відеореклама знайомого весільного гурту, а саме відрізок забави за столами. Знаєте, що я зробив у першу чергу? Увімкнув тюнер на телефоні. Чисто для перевірки, бо вже ну дуже яскраво зазвучав мені ре-мінор на самому початку.

Справді, як виявилося, в ре-мінорі були зіграні всі відзняті на відео композиції, що виконувалися за столом. А колектив, скажу Вам чесно, не з найгірших, навіть має чим похвалитися. І чим пояснити отаке небажання змінити хоч раз тональність?

Усім привіт! Давненько я нічого не писав, а змін на блозі трохи назбиралося, тож треба поділитися, дещо пояснити, а кому ще щось цікаво, то може і в коментарях уточнити. Увага! Ключове слово статті – шок, декому може не сподобатися те, що я тут писатиму.

Новини культури – шок! Видалено.

Почнімо з того, про що я натякнув у назві статті. Куди все ж таки поділися всі новини культури, якими я так захопився останнім часом?

Привіт усім! Вчора ми з дружиною мали приємність переглянути ще один цікавий фільм, цього разу із Володимиром Зеленським у головній ролі. Мова іде про нову кінострічку «8 кращих побачень», прем’єра якої відбулася 3-4 березня цього року.

Відразу зауважу, що на багатьох сайтах чомусь вказано, що фільм російський. Неправда, не вірте цьому, в Україні теж приклали до нього неабияку руку, так що правильно буде так: «країна – Україна, Росія».

Та не будемо розводити демагогію, перейдемо до рецензії фільму. Наведу стисло його сюжет:

Два дні тому у мережі з’явилася стаття “Чому українців не цікавить україномовний YouTube?” Я якось не звернув на це особливої уваги, тому що знаю багато хороших українськомовних ресурсів, які теж не користуються особливою популярністю серед українців, оскільки є схожі ресурси російською мовою (переважно й локалізованих у Росії), які більше “розкручені”, тому частіше потрапляють на очі в пошукових системах, та й самі користувачі інтернету часто вказують пошукові запити саме російською мовою.

Мало було нам із дружиною різдвяних свят, тому ми цієї неділі вирішили відвідати львівський кінотеатр «Коперник». Стрічка була обрана наперед – «Тепер я буду любити тебе». Це українсько-грузинський романтичний комедійний фільм, знятий Романом Ширманом. В український широкий прокат стрічка вийшла 31 грудня 2015 року.

Натрапив я випадково в соціальній мережі на відео з якимсь фокусником, що розрізав людину, і виступав він у програмі, схожій на нашу “Україна має талант”, тільки десь за кордоном. Мені стало цікаво, які ще аналоги даної програми існують у світі. І ось Вікіпедія відкрила досить цікаву інформацію: таких програм повно по цілому світі, тобто у нас суцільний плагіат 🙁

Ось найвідоміші аналоги програми (збігаються часом назви, часом навіть емблеми та оформлення залів):

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: