Старі фото – привіт із минулого

Старі фото
Коментарів: 3

Як давно відомо, стукайте – і Вам відчинять. Часом я чую фрази типу “Навіщо мені ці соцмережі – все одно ніхто не пише” і т. п. Я вже давно переконався на собі – якщо бути уважним до інших людей, вони завжди відповідають взаємністю. Ну, не всі, звичайно, але відсоток великий. Саме тому останнім часом я почав публікувати у соцмережах фото зі свого життя. В переважній більшості це свіжі моменти із розвитку нашої малявки Саші, а сьогодні ось згадав про свої старі фотоальбоми. Бачу, що моїм друзям подобаються такі обновки, тому публікую свої старі фото з дитинства, звичайно ж, із коментарями ?
Читати далі…

Равське Ретро – Кура-шабатура

Равське Ретро
Коментарів: 0

Вітаю всіх, хто час від часу заглядає на мій блоґ! Нещодавно у мережі Youtube з’явився кліп гурту Равське Ретро – Кура-шабатура, і я радо представляю його для Вашої незалежної оцінки.

Пісня дуже відома, «Ой служив я в пана», або, як її назвали ми, «Кура-шабатура». Робота повністю HandMade, тому прошу оцінювати все, що ми зробили. В даному випадку ми побували у всіх ролях одразу: музиканти, звукорежисери-студійники, відеооператори, монтажники і навіть скалолази-висотники ?

Отже…
Читати далі…

«Равське Ретро» знову у списку переможців

Равське Ретро
Коментарів: 0

Два дні тому квартет «Равське Ретро» повернувся із чергового фестивалю в Польщі, і знову не обійшлося без нагород. Цього разу ми привезли друге місце із фестивалю батярської музики в Пйотркові-Трибунальському.

На цьому ж фестивалі минулого року колектив здобув перше місце серед більш ніж тридцяти гуртів-учасників. Цього разу учасників було менше – двадцять два, але колективи досить гарно підготувалися. І, хоча ми теж не дрімали, та вдруге повної перемоги не добилися.
Читати далі…

У нас поповнення – народилася донька

Народження дитини
Коментарів: 2

Напевно, кожен, хто час від часу заходить на мій блоґ, помітив, що за останній тиждень я не розмістив жодної нової статті. Щиро за це перепрошую і маю надію, що так надовго не буду пропадати, але скажу відверто – мав на це неабиякі причини.

Справа у тому, що моя кохана дружина нарешті зробила нам довгоочікуваний подарунок – у середу 10 лютого ми стали батьками.
Читати далі…

Собачок – на природу!

Прогулянка з собаками
Коментарів: 0

Як то кажуть, добра багато не буває. Поки був сніг, ми з дружиною та своїм улюбленцем Оскаром встигли побувати у справжній казці – Равському зимовому лісі. А сьогодні ми знову вирішили подихати свіжим повітрям, та ще й прихопили з собою товариша нашого собаки – курцхаара Дуная.

Цього разу екскурсія відбувалася у Шабельнянському хвойному лісі.
Читати далі…

А ось так відпочиваємо ми

З коханою на природі
Коментарів: 2

Кожен по-своєму зустрічає та проводить свята. А ми з дружиною вирішили віддати дань природі та потішитися її красою. І відвідали наш місцевий ліс. Краса, скажу Вам, неземна.

Душу заворожує тотальна білизна навколо. Лісові стежки засипані снігом, мовби тут ще не ступала людська нога, ми перші 🙂
Читати далі…

Злітали в Томашів…

Коментарів: 2

Гарно побавилися ми з томашівськими колегами минулого тижня. А цього знову завітали до них, але вже зі своєю програмою у складі Равського Ретро. Бавилася фірма WSK-Tomaszów Lubelski, що виробляє запчастини до гелікоптерів. Політати не вдалося, але відпочили ми гарно, незважаючи на те, що довелося досить довго забавляти 2500 гостей…

Читати далі…

Барви Розточчя

Коментарів: 2

Минулих вихідних я взяв участь у мікропроекті “Trangraniczne barwy Roztocza”, який проводиться в рамках Програми міжнародної співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Суть проекту полягає в інтеграції локальних прикордонних товариств у рамках культури.

Почалася поїздка, звичайно, із перетину українсько-польського кордону. Приємно було, що працівники митниці досить швидко оформили всі наші документи. (А то знаємо ми із “Равським Ретро”, як інколи “просто” переїхати через кордон 😉 ).
Читати далі…

Трішки історії…

Коментарів: 0

Всім привіт! Нещодавно зі мною зв’язався відеомайстер Назар Андріюк зі студії znymky.com. Запропонував переглянути його роботи, а саме кадри з нашої з “Равським Ретро” забави 10 серпня 2013 року. Тоді ми грали весілля у родичів нашого ударника Петра Ярмоли. Що цікаво – наречений є громадянином Франції, тому всі урочистості велися через перекладача. Та це не завадило гостям гаряче побавитися. Маєте можливість пересвідчитися в цьому самі, а також ще раз оцінити нашу творчість. Приємного перегляду!

Читати далі…

Новорічний мюзикл

Коментарів: 0

Кілька днів тому зателефонував мені хороший друг і колишній колега по роботі Роман Жолобко. Попросив озвучити концерт, який планується на 29 грудня, оскільки того звуку, що є в наявності, трохи бракує. Не маючи жодних справ на неділю, я погодився. Позбирав докупи весь свій апарат, налаштувався на роботу, оскільки колектив, як на те показувало, досить великий – кільки танцювальних груп різного віку. Що саме має бути в цілому, я навіть не уявляв, тому що на жодній із репетицій не був присутнім.

Читати далі…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: