Android

Смартфон у вмілих руках – пристрій із майже необмеженими можливостями. Нюанси користування системою Android.

У минулих статтях ми поговорили про те, як прибрати гальма в Android-смартфоні, та як отримати права root на Android. Дана стаття – продовження думки щодо очищення телефона від зайвого непотребу, і мова йтиме про видалення непотрібних системних програм.

Як я говорив раніше, система не дасть Вам просто так видалити вшиту в неї програму, для цього потрібні будуть root-права. Якщо Ви їх вже отримали, то можемо продовжувати, якщо ж ні – поверніться за посиланнями вище і спробуйте це зробити. Звісно ж, під свою відповідальність.

Якщо Ви почали читати дану статтю, значить, Ви вже знаєте, що таке root-права, з чим їх їдять і навіщо вони потрібні. Якщо ж не знаєте, але хочете взнати, то можете почитати отут. В цій статті також описано, як отримати root-права на телефоні Sony Xperia. В даній статті описаний ще один спосіб отримання прав root, не даю гарантії, що він підійде саме для Вашого пристрою, але спробувати можете.

Обережно! Спроба отримати root-права може призвести до цілковитої несправності Вашого телефона чи планшета, а також скасовує право на гарантійний ремонт. Всю відповідальність за вчинені дії Ви несете за собою.

Напевне кожен власник недорогого смартфона чи планшета на базі ОС Android стикався із проблемою, коли з часом програми та ігри починали “виснути” або “лагати”. Мене також спіткало таке горе, я довго морочив собі голову із “думанням” свого телефона, не маючи часу та натхнення нормально а нього взятися. та, як відомо, нерви в мене не залізні, тому одного прекрасного дня мій старенький Prestigio PAP 5400 DUO мене дістав остаточно, і я серйозно з нього познущався, в результаті чого він почав працювати практично без глюків.

Отож, коли Ваш улюбленець перестає Вас тішити, пора звернути увагу на декілька аспектів:

Потрапив мені до рук телефончик Sony Xperia V LT25i. Класна забавка, “літає” швиденько, не задумується, але… Коли довелося поставити на нього кілька ігор по 2 Гб кожна, почалися проблеми.

Справа в тому, що внутрішня пам’ять телефону розміром 8 Гб розподілена так, що на додатковий софт виділяється лише 3.7 Гб місця. А за замовчуванням софт ставиться виключно на телефон – встановлення на карту пам’яті не передбачене виробником. Думаю, кожен зрозумів, як весело стає, коли починаєш хотіти хоч кілька “серйозних” програм – елементарно бракує місця на телефоні.

Хочете root права на вашому пристрої? Розробники на xda-developers.com, зробили процедуру простішою за будь-що! Просто виконайте кілька кроків по інструкції і Ви отримаєте телефон з root правами! Цей метод працює для 40+ пристроїв Xperia і не тільки.

Що означають “root-права”?

Рутовий девайс надає Вам повний доступ до всіх даних, що були заблоковані виробником. Це означає, що будуть видалені заводські обмеження та внесено зміни в систему в цілому і операційну систему.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: