Меню категорій

Як втримати в пам’яті усі номери телефонів

Як не дивно, навіть зараз, при глобальному оцифруванні всього населення, мало хто знає, як вберегти збережені номери телефонів від випадкового стирання.

Дивно, але це факт. Дуже часто я чую, що в певної людини чи зламався телефон, чи заблокували SIM-карту, чи ще з якоїсь причини пропали всі контакти з телефонної книги, і, мовляв, тепер нічого і нікого не знаю, телефонуйте до мене самі!

Дорогі мої, сьогодні XXI століття, і ви просто зобов’язані знати, що номери телефонів КАТЕГОРИЧНО не рекомендується зберігати ні в телефоні, ні в SIM-карті.

Інформація не стосується власників старомодних кнопкових “дзвонилок” – приєднуйтесь до нас, любителів “послинити екран пальцем” 😉

Де ж зберігати контакти?

Подумаймо разом розумно. Телефон можна втопити/розбити/загубити + 100500 варіантів. Про SIM-карту взагалі мова не йде, тут всі попередні варіанти плюс природна смерть картки. Залишаються три варіанти.

Феноменальна пам’ять

В кращому випадку ти пам’ятатимеш всі номери до кінця своїх земних днів. Це найкращий варіант зберігання контактів. Але, на жаль, він не для всіх…

Блокнот під подушкою

Для параноїків – під подушкою блокнот може знайти будь-хто, переховай в інше місце. Тоді навіть я не знайду 😀

А якщо серйозно, то це найнадійніший варіант зберігання будь-чого – телефонних номерів, паролів від різноманітних сервісів тощо. Згадай, чого вартий особистий щоденник через 20 років 😉

Хмарні сервіси

Найзручніший на сьогодні спосіб для зберігання інформації. І якщо ми зараз говоримо про Android-смартфони (а саме про них і йде мова, якщо ти ще досі не здогадуєшся 😉 ), то найкраще зберігати контакти у власному Google-акаунті, в який ти входиш при першому вмиканні телефона (і без якого ти навіть програму з Play Market не звантажиш). Просто при збереженні номера телефону обери зі списку джерел збереження акаунт Google:

Як бачиш, у мене тільки два варіанти збереження контакту – Google та Mi-акаунт від Xiaomi. У тебе можуть бути ще варіанти збереження в телефон та в пам’ять SIM-карти. Сміливо ігноруй все і зберігай в Google.

Чим це краще?

Ти можеш зберегти номер телефону, через 15 хвилин психанути й жбурнути телефоном об стіну. Ще через хвилину ввести дані свого акаунту Google на будь-якому іншому смартфоні, і щойно збережений номер телефону автоматично завантажиться на новий пристрій.

Все це можливо, звичайно, виключно за умови постійного доступу до інтернету, адже дані повинні спочатку завантажитися зі старого телефона в хмару, а потім звантажитися на новий девайс. Але я, здається, вже казав… Дорогі мої, сьогодні XXI століття, і ви просто зобов’язані бути постійно онлайн 😉

2 коментарі

Прокоментувати