Linux

Linux як повністю безкоштовна альтернатива платних операційним системам. Поради та консультації для тих, хто шукає.

Працював я тут собі кілька днів із певним сайтом, і раптом при наступному вході в phpMyAdmin на екран полізли помилки, як здалося на перший погляд, в незліченній кількості. Наприклад, отакі:

Вчора мені переслали електронною поштою трек, з яким мені потрібно було трохи попрацювати. Можете уявити мою реакцію, коли я побачив у Gmail отаке?

Мова знову піде про нюанси використання відразу двох систем на одному комп’ютері. І зараз я спробую описати, як діяти, коли одна система «затерла» іншу при встановленні.

Використання декількох операційних систем на одному комп’ютері іноді призводить до їх конфліктів між собою, коли вони використовують ті ж самі ресурси. Іноді це стосується таких простих речей як час. Навіть такі популярні ОС для ПК, як Windows і Ubuntu (Linux Mint), можуть не порозумітися і постійно змінювати час один одного на некоректний.

Як відомо, специфіка набору нот для баяна чи акордеона полягає у тому, що часто потрібно розставити зміни міху та аплікатуру, а також врахувати особливості гри на готовій басовій системі, тобто позначки акордів від іншого басу. В кожній із програм для набору партитур свої нюанси такого набору. Сьогодні розглянемо такі можливості у програмі LilyPond.

Чим заскріншотити екран, його частину чи якесь певне вікно, якщо у Вас операційна система Linux? Найкраща програма для скріншотів – Shutter.

Ось пишу для Вас статтю, і треба продемонструвати певну частину свого дисплея, вказати на якусь цікаву фішку, допомогти знайти якийсь елемент у меню і т. п. Для всього цього потрібна програма, що знімає скріншоти. Якщо Вам це потрібно один-два рази в місяць, то Вам вистачить штатної програмки, яка постачається із кожним дистрибутивом Linux. А якщо Ви займаєтесь цим по кілька разів у день, то хочеться побільше зручності.

Інформація для користувачів ОС Linux та оболонки XFCE. Як видалити фон під іконками, щоб робочий стіл мав пристойніший вигляд? Відповідь зовсім проста.

Кілька хвилин тому я знайшов інформацію про те, що вийшов новий реліз оболонки Cinnamon, яка стоїть за замовчуванням в Linux Mint. І саме в цьому релізі, здається, нарешті виправили косяк із наїжджанням іконок на робочому столі одна на одну. Ну не було досі такої функції як вирівнювання за сіткою у цій чудовій оболонці. Саме це мене збило з пантелику, забравши всі мої останні нерви, і два дні тому я пересів на оболонку XFCE. Як виявилося, ненадовго – як тільки я переконаюся, що мій Cinnamon оновився, і значки на робочому столі стають рівно, я відразу повернуся до нього. Обіцяю!

Дана стаття дозволить Вам легко зрозуміти, як набирати ноти в LilyPond. Основні теги для набору найпростіших нот будуть описані з максимальною детальністю.

Дані приклади Ви можете перевірити у самій програмі LilyPond або на сайті http://lilybin.com.

Отже, для того, щоб компілятор повернув хоч щось і не видав помилки, достатньо буде набрати хоч одну ноту, поміщену у блок \score:

Власники цього чудового колись нетбука погодяться зі мною, що свого часу це був незамінний похідний робочий інструмент, невеликий за розмірами і досить спритний за швидкістю роботи. На жаль, із плином часу його потужності стало трохи бракувати. В першу чергу це стосується перегляду відео на веб-сторінках. У даній статті ми розберемося, чому пригальмовує відео на Acer Aspire One D270.

А вся справа у двох аспектах: перше – невелика на даний момент потужність технічних параметрів нетбука, друге – високі вимоги до тих же технічних параметрів з боку сучасного програмного забезпечення.

Болюче питання всіх музикантів – чи існує якісний безкоштовний музичний софт? В даній статті торкнемося набору нот та оберемо безкоштовний нотний редактор.

Запитайте десятьох музикантів, які час від часу набирають ноти, яким нотним редактором вони користуються, і шестеро із них дадуть відповідь «Finale», а ще троє – «Sibelius». Незважаючи на те, що обидві програми коштують досить немалих грошей. Донедавна я був четвертим із тих, що використовують крадений «Sibelius». Каюсь, я вже виправився 😉

Звикли до Провідника Windows? Важко звикнути до нової системи? Прочитайте дану статтю і переконайтеся, що організація папок у Linux набагато зручніша.

Організація папок у Windows

До чого звикли користувачі Windows? Файлова система розділена на розділи, які називаються конкретно: диск C:, диск D:, диск E: і т. п. На диску C: розміщена операційна система Windows, там же лежить папочка «Користувачі» («Users»), в якій знаходяться майже найпотрібніші у світі папки «Документи», «Музика», «Зображення» та інші. І тут виникає одна з найосновніших проблем.

Встановиш Windows – місяць тішишся. А потім починаєш мучитися до наступного перевстановлення. А встановиш Linux – місяць мучишся з налаштуванням, а тоді… А тоді роками тішишся безперебійною роботою. Не пам’ятаю, де я чув цю фразу, але потрохи переконуюся, що це чистісінька правда. Як вибрати Linux для себе, читайте нижче.

Так-так, люди, я вже місяць часу довгими вечорами сиджу за монітором, очі червоніють, мозок пухне від надлишку інформації, але я тішуся, як мала дитина. Перепробувавши купу різних дистрибутивів Linux, я нарешті заспокоївся та зупинився на одному, найкращому для мене на сьогодні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: