Windows

Ти все ще сидиш у Windows? Тоді й для тебе кілька порад, заходь, будь ласка!

Часом трапляється ситуація, коли операційна система перестала завантажуватися, а для того, щоб виправити ситуацію, необхідно просто змінити якийсь параметр у системному реєстрі. Виходить таке собі замкнуте коло: система не завантажується, бо потрібно зробити поправку у реєстрі, а реєстр неможливо відкрити, бо не завантажується система 😀

Вчора мені переслали електронною поштою трек, з яким мені потрібно було трохи попрацювати. Можете уявити мою реакцію, коли я побачив у Gmail отаке?

Мова знову піде про нюанси використання відразу двох систем на одному комп’ютері. І зараз я спробую описати, як діяти, коли одна система «затерла» іншу при встановленні.

Використання декількох операційних систем на одному комп’ютері іноді призводить до їх конфліктів між собою, коли вони використовують ті ж самі ресурси. Іноді це стосується таких простих речей як час. Навіть такі популярні ОС для ПК, як Windows і Ubuntu (Linux Mint), можуть не порозумітися і постійно змінювати час один одного на некоректний.

Власники цього чудового колись нетбука погодяться зі мною, що свого часу це був незамінний похідний робочий інструмент, невеликий за розмірами і досить спритний за швидкістю роботи. На жаль, із плином часу його потужності стало трохи бракувати. В першу чергу це стосується перегляду відео на веб-сторінках. У даній статті ми розберемося, чому пригальмовує відео на Acer Aspire One D270.

А вся справа у двох аспектах: перше – невелика на даний момент потужність технічних параметрів нетбука, друге – високі вимоги до тих же технічних параметрів з боку сучасного програмного забезпечення.

Нечасто можна таке побачити. І не завжди поломка насправді – поломка. Прикол із жорстким диском Asus X550C. Хто в темі, заходьте – посміємося разом.

А сталося ось що. Отримав я сьогодні завдання від родичів – пожалілися, що не вмикається ноутбук. На запитання, що саме відбувається при увімкненні пристрою, прозвучала відповідь «якісь англійські букви білим по чорному».

«Негусто інформації,» – подумав я і попросив принести ноутбук до мене додому. Перш за все я увімкнув лептопа, щоб хоч спробувати прочитати ті страшні «англійські букви» ?

Трапився мені в руки один із новіших ноутбуків серії Acer Aspire ES15, а саме Acer Aspire ES1-533-P2WF. Завдання полягало в тому, щоби встановити на нього операційну систему, оскільки він був тільки придбаний, і все, що на ньому стояло, це Linpus Linux без графічної оболонки.

Я без задніх думок підготував завантажувальну флешку, зроблену за своєю ж інструкцією, сміливо вставив її в ноутбук і… Він нічого не побачив…

Як виявилося, ноутбук не підтримує завантаження в Legacy Mode взагалі. Ну, можливо, варто було спробувати перепрошити Bios, але я не захотів ризикувати. Я пішов іншим шляхом.

Донедавна словосполучення «найкращий безкоштовний відеоконвертер» асоціювалося в мене тільки з однією програмою: Format Factory (Фабрика форматів). І це було цілком виправдано. По кількості форматів, з якими працює програма, та швидкості виконання операцій їй немає рівних (перевірено мною особисто рік тому). Та, на жаль, останнім часом із програмою почалися проблеми. Не знаю, в чому справа, можливо, винна навіть сама операційна система, а вірніше, останні оновлення системи. Я пробував навіть старіші версії Format Factory – проблема залишається, файли просто не конвертуються.

Якщо Ви любите тримати свою систему постійно оновленою, то мали б уже давно помітити, що з часом з’являється повідомлення із пропозицією оновитися до Windows 10. В погоні за щастям я близько року теж користувався новенькою Windows 10. Але обставини змусили мене повернутися до старої доброї Windows 7. Та от біда – якщо встановити усі оновлення, починає з’являтися повідомлення про те, що Ваша система вже стара й немічна, будь-ласка, оновіться до новішої «десяточки». Багато хто казав, що з часом система оновлюється сама, без будь-якого Вашого втручання. В мене такого не спостерігалося, але повірити легко. Чому? В Microsoft і не на таке здатні після того, як в «десятці» просто прибрали можливість відключення автооновлень. Тож, щоб Ваша «сімка» стояла довго і надійно без проблем, варто наперед підстрахуватися і відключити оновлення до Windows 10. А це робиться трьома простими редакціями реєстру Windows.

Якщо у Вас виникла та ж проблема, що у мене – коли у Windows 7 зависає оновлення системи, то ця стаття саме для Вас!

Популярна у цілому світі операційна система Windows, як відомо, не спить, а вдосконалюється мало не щохвилини. На це вказують часті повідомлення системи про вихід нових оновлень. Якщо Ви не знаменитий хакер чи гонщик за новизною, то, в принципі, більшість оновлень Вам і не потрібна (і правильно – чим більше оновлень, тим більше ресурсів комп’ютера «їсть» система, а воно не завжди добре). Але бувають винятки, коли без певного оновлення системи не хоче запускатися чи працювати якась новенька дуууууже потрібна програма. Саме в таку ситуацію потрапив і я цими днями.

Вчора мені потрапив у руки цікавий ноутбук із системою ExpressCache. Цікавий тим, що ще ніколи я так довго не перевстановлював систему на цілком справному комп’ютері 😀

Мова йтиме про ноутбук Samsung 5 серії, а саме NP530U4C із «гібридним» жорстким диском та системою ExpressCache .

Почалося все з того, що я без усяких проблем установив на нього Windows 7 включно з усім програмним забезпеченням, яке раніше описував. Звичайно ж, із зовнішнього USB-носія, яким користуюся постійно. Приніс людині готовий робочий (як я думав) ноутбук, і вже готовий був його віддати, та людина попросила встановити ще одну програму.

Всім привіт! Продовжуємо тему серії «Найкращі програми для Windows». Сьогодні ми розглянемо, на мою скромну думку, фаворит серед переглядачів зображень – FastStone Image Viewer.

Чому я обрав саме його? По тому ж принципу, по якому обираю всі програми: безкоштовність (або доступна ціна), маленьке навантаження на систему і, звичайно ж, можливість якісно робити свою справу. До того ж, при розмірі всього неповних 6 мегабайт, цю програма має дійсно колосальний набір інструментів для роботи із зображеннями.

Що ж, глянемо ближче.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: