Меню категорій

Прикол із жорстким диском Asus X550C

Нечасто можна таке побачити. І не завжди поломка насправді – поломка. Прикол із жорстким диском Asus X550C. Хто в темі, заходьте – посміємося разом.

Нечасто можна таке побачити. І не завжди поломка насправді – поломка. Прикол із жорстким диском Asus X550C. Хто в темі, заходьте – посміємося разом.

А сталося ось що. Отримав я сьогодні завдання від родичів – пожалілися, що не вмикається ноутбук. На запитання, що саме відбувається при увімкненні пристрою, прозвучала відповідь «якісь англійські букви білим по чорному».

«Негусто інформації,» – подумав я і попросив принести ноутбук до мене додому. Перш за все я увімкнув лептопа, щоб хоч спробувати прочитати ті страшні «англійські букви» ?

А написано було немало-небагато:

Що українською означає приблизно отаке: «Друже, ти б отак взяв і прикрутив до мене якогось жорсткого диска, хоч маленького, а то я не маю з чого завантажитися навіть…»

Ну, думаю, стандартна історія – діти не поділили, Asus X550C чисто ненароком випав через вікно, і від удару жорсткий диск чемно відійшов у кращий світ. Питаю – справді ноутбук падав, справді через те, що не організували культурної черги на гру. Я подумки вже втішився своїми телепатичними здібностями, але не подав виду, бо треба було настрахати тітку, щоб у майбутньому думали наперед, чи дозволяти дітям такі забавки наодинці. Так і сказав – готуйте тисячу з копійками на інший жорсткий диск, бо нинішньому «хана» прийшла…

А вже після того почав розкручувати бідолаху. Далеко копати не довелося, всього лиш відкрутити два шурупи і зняти кришку методом відсування:
Прикол із жорстким диском Asus X550C

У чому ж прикол із жорстким диском Asus X550C?

А ось подивіться наступну картинку. Бачите?
Прикол із жорстким диском Asus X550C
Що сталося насправді? Ноутбук був придбаний вживаним, можливо жорсткий диск вже був міняний, і новий жорсткий диск не помістили у спеціальний бокс перед підключенням до ноутбука. В результаті він зайняв менше місця, ніж було призначено для нього у відповідному відсіку корпуса. При ударі жорсткий диск елементарно випав із гнізда, тому система й перестала його «бачити».

Для експерименту (читайте – щоб поржати) я спробував визначити, що могло б поміститися в той відсік разом із хардом. Знаєте – якщо трішки обрізати, то всередині Asus X550C можна носити із собою олівець ?:
Прикол із жорстким диском Asus X550C
Лишнє місце в результаті було заповнене обрізком гуми, жорсткий диск вискакувати з гнізда більше не буде, тобто діти із чистою совістю можуть продовжувати викидати ноутбук із вікна грати в ігри ?

Прокоментувати