VSTi. Toontrack EZDrummer 2 (ударні)

Toontrack EZDrummer 2
Коментарів: 0

У попередній статті ми розглядали чудовий семплер ударних інструментів Toontrack Superior Drummer 2. Він хороший тим, що має кілька величезних бібліотек із наборами ударних, але проблема може виникнути при роботі – він трохи складний для початківців. Що ж – компанія Toontrack тут виділилася неабиякою гуманністю, випустивши ще один семплер, набагато простіший у користуванні – Toontrack EZDrummer 2 (скорочення EZ від easy – легкий).
Читати далі…

VSTi. Toontrack Superior Drummer 2 (ударні)

Коментарів: 0

На ринку VST сьогодні можна знайти широченний вибір різноманітних драм-модулів для будь-яких потреб. Toontrack Superior Drummer 2 ми будемо розглядати як один із кращих VSTi представників “живих” ударних поряд із FXPansion BFD та XLN Audio Addictive Drums.
Читати далі…

Adobe Audition – найкращий аудіоредактор

Adobe Audition
Коментарів: 2

Програма для роботи з аудіоданими Adobe Audition являє собою професійний інструмент для фахівців, які працюють у сфері обробки аудіо і відеопродукції, пропонуючи їм практично необмежені можливості. Простота використання чудово поєднується з гнучкістю роботи, дозволяючи створювати майстер-копії найвищого класу, редагувати, мікшувати, обробляти, накладати різноманітні звукові спецефекти. По суті користувач отримує на своєму комп’ютері повноцінну потужну студію звукозапису з простими у використанні і, одночасно, достатньо професійними інструментами.
Читати далі…

Avid Sibelius – програма для набору партитур

Sibelius
Коментарів: 0

Sibelius 8 – це останнє покоління нотного редактора, який найбільше продається у світі. Програма, з одного боку, досить просунута і складна і задовольняє потреби композиторів, аранжувальників і видавців, з іншого – досить проста для початківців користувачів і студентів.

Раніше я користувався прямим конкурентом програми – MakeMusic Finale, та велика кількість реклами програми-конкурента і труднощі, які виникали в мене під час набору нот у Finale, примусили мене спробувати Sibelius. І – скажу Вам – я абсолютно не розчарувався.
Читати далі…

Запис Stereo Mix в M-Audio Profire 2626

Коментарів: 0

Коли я тільки починав вивчати комп’ютер, у мене стояла звукова карта Creative Soundblaster Live 24bit. І я дивувався, навіщо у її параметрах присутня функція запису WhatUHear – тобто запису усього, що пропускає через себе карта в даний відрізок часу (в інших картах може називатися Stereo Mix). На той момент у мене додатково стояли веб-камера із мікрофоном та ТВ-тюнер. От я й приколювався, вмикаючи все відразу (плюс якийсь плеєр) і записуючи.

Читати далі…

VSTi. Семплер Kontakt 5

Коментарів: 0

В минулих статтях ми з Вами поговорили про вибір робочої станції, а також про правильне встановлення VST-плаґінів та інструментів. Прийшов час познайомитися із власне найпопулярнішими плаґінами.

Почнімо ж із основи основ – програмного семплера Kontakt від німецької фірми Native Instruments. Чому він такий важливий – а тому, що з його допомогою ми можемо використовувати звуки будь-яких живих та електронних музичних інструментів, записаних та засемплованих у найвідоміших студіях та концертних залах світу.
Читати далі…

Правильне встановлення VST-плаґінів та інструментів

Коментарів: 0

Отож, раніше ми говорили про розрядність систем, хостів та плаґінів. Як же “подружити” всі ці компоненти студії з різною розрядністю?

Оскільки всі сучасні комп’ютери обладнані 64-розрядними процесорами, а також для повноцінної студії потрібно достатньо сильний комп’ютер, то для прикладу будемо брати саме 64-розрядну систему, а також 64-розрядний хост. Дякувати Богу, обидві із програм, які мені сподобалися останнім часом, а саме Presonus Studio One і Cockos Reaper, випускаються з 64-розрядною архітектурою. Тому маємо ось що:

Читати далі…

jBridge – вирішуємо проблеми з запуском плаґінів

Коментарів: 0

Можна користуватися 32 бітними Cubase 4, Nuendo 4, Cubase 5 в 64 бітної Windows 7 – просто буде обмеження на використання пам’яті одним 32 бітовим процесом!

На один 32 бітний процес виділяється ~ 2 гігабайти оперативної пам’яті і навіть якщо у нас встановлено 8 GB або більше, ми не зможемо використовувати більше ніж 2 GB!

Читати далі…

Cockos Reaper – компактна та зручна DAW

Коментарів: 0

Cockos Reaper – DAW (Digital Audio Workstation – цифрова аудіо робоча станція), ще одна програма для студійного звукозапису, яку я хочу запропонувати Вам в якості альтернативи Presonus Studio One, про який писав раніше. Нижче основні якості цієї програми.

Читати далі…

Віртуальна студія Presonus Studio One

Коментарів: 2

Отож, із конфігурацією комп’ютера ми розібралися, тепер варто поговорити про те, який вибрати хост, себто основну програму для звукозапису. Хости бувають двох видів: одні працюють тільки з аудіо (Adobe Audition, Sony Sound Forge, Audacity), інші також підтримують стандарт MIDI (Steinberg Cubase/Nuendo, Sonar, Ableton, FL Studio etc.). Нас цікавить другий варіант. Також різні програми мають різну архітектуру. В даному випадку стоїть система Windows 8 64bit, тому будемо вибирати 64-розрядну програму. Серед купи вибору мене найбільше зацікавив проект Presonus Studio One. Чому – поясню в ході написання статті. А поки-що трішки інформації про саму компанію Presonus.

Читати далі…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: