Меню категорій

VSTi. Toontrack Superior Drummer 2 (ударні)

Superior Drummer 2 ми розглянемо як один із кращих VSTi представників "живих" ударних поряд із FXPansion BFD та XLN Audio Addictive Drums.
Категорії: DAW, VST, бібліотеки

На ринку VST сьогодні можна знайти широченний вибір різноманітних драм-модулів для будь-яких потреб. Toontrack Superior Drummer 2 ми будемо розглядати як один із кращих VSTi представників "живих" ударних поряд із FXPansion BFD та XLN Audio Addictive Drums.

З його неперевершеним двигунцем семплів, феноменальними інструментами формування звуку і великим списком функцій, Superior Drummer 2.0 – справжній еталон у сучасному виробництві ударних. Superior Drummer 2.0 поставляється з 20 Гб ретельно відібраних якісних барабанів, записаних в легендарній студії Avatar Studios у Нью-Йорку дуетом інженерів Neil Dorfsman і Pat Thrall разом з барабанщиком Nir Z. Крім цього, вони впродовж останніх трьох десятиліть працювали з великою кількістю кращих артистів, таких як Meatloaf, Celine Dion, Nick Lachey, Sting, Bruce Springsteen, Dire Straits, Beyoncé, Björk, Kiss, Joss Stone, Genesis, John Mayer і Chris Cornell. Superior Drummer дає вам, користувачам, повний творчий контроль, щоб відточити і сформувати звук барабана у ваших найсміливіших мріях.

Особливості

Раніше я згадував про семплер Native Instruments Kontakt як основу для переважної кількості бібліотек "живих" інструментів. Так от, Toontrack Superior Drummer теж є семплером, але орієнтованим на зчитування семплів ударних інструментів виключно. Для цього в ньому закладено повно спеціалізованих під ударні налаштувань. Також для нього спроектовано кілька обширних додаткових бібліотек семплів, що значно розширюють його творчий потенціал.

Ось так виглядає сам робочий простір Superior Drummer'а:

Що ж тут такого особливого? Та те, що до цього семплера існує сила-силенна бібліотек на різний смак. Крім того, є ще спрощена версія Superior Drummer – Toontrack EZDrummer (від Easy – легкий), до якого теж випущено досить багато бібліотек звуків. Фішка у тому, що наш Superior Drummer прекрасно читає і ці бібліотеки, так що в сумі ми маємо цілий клондайк наборів ударних під різні стилі.

Не буду голослівним, краще сам/сама послухай та переконайся, що програма дійсно варта уваги.

Послухай своїми вухами

Нижче я буду перераховувати бібліотеки, які пробував, а ти зможеш послухати демо-записи. Для прикладу я записав один і той же відрізок із різними наборами ударних. Звукорежисерів зі стажем відразу попереджую: в записах звучать бібліотеки із налаштуваннями за замовчуванням, я тільки трохи підняв рівень максимайзером для зручнішого прослуховування.

Отже, починаємо.

N.Y. Avatar

N.Y. Allaire

N.Y. Hit Factory

N.Y. Volume 3

Custom & Vintage

Music City USA

Evil Drums

The Metal Foundry

The Rock Warehouse

Як я вже раніше сказав, тут записані сухі набори, без жодних налаштувань. А за допомогою вмілих рук та кількох десятків ефектів із цього можна зробити просто неймовірний звук. Пробуй, крути ручки та насолоджуйся!

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.