VSTi. Toontrack Superior Drummer 2 (ударні)

Toontrack Superior Drummer 2 ми будемо розглядати як один із кращих VSTi представників "живих" ударних поряд із FXPansion BFD та XLN Audio Addictive Drums.

На ринку VST сьогодні можна знайти широченний вибір різноманітних драм-модулів для будь-яких потреб. Toontrack Superior Drummer 2 ми будемо розглядати як один із кращих VSTi представників “живих” ударних поряд із FXPansion BFD та XLN Audio Addictive Drums.

З його неперевершеним двигунцем семплів, феноменальними інструментами формування звуку і великим списком функцій, Superior Drummer 2.0 – справжній еталон у сучасному виробництві ударних. Superior Drummer 2.0 поставляється з 20 Гб ретельно відібраних якісних барабанів, записаних в легендарній студії Avatar Studios у Нью-Йорку дуетом інженерів Neil Dorfsman і Pat Thrall разом з барабанщиком Nir Z. Крім цього, вони впродовж останніх трьох десятиліть працювали з великою кількістю кращих артистів, таких як Meatloaf, Celine Dion, Nick Lachey, Sting, Bruce Springsteen, Dire Straits, Beyoncé, Björk, Kiss, Joss Stone, Genesis, John Mayer і Chris Cornell. Superior Drummer дає вам, користувачам, повний творчий контроль, щоб відточити і сформувати звук барабана у ваших найсміливіших мріях.

Раніше я згадував про семплер Native Instruments Kontakt як основу для переважної кількості бібліотек “живих” інструментів. Так от, Toontrack Superior Drummer теж є семплером, але орієнтованим на зчитування семплів ударних інструментів виключно. Для цього в ньому закладено повно спеціалізованих під ударні налаштувань. Також для нього спроектовано кілька обширних додаткових бібліотек семплів, що значно розширюють його творчий потенціал.

Ось так виглядає сам робочий простір Superior Drummer’а:

toontrack_superior_drummer_avatar

Що ж тут такого особливого? Та те, що до цього семплера існує сила-силенна бібліотек на різний смак. Крім того, є ще спрощена версія Superior Drummer – Toontrack EZDrummer (від Easy – легкий), до якого теж випущено досить багато бібліотек звуків. Фішка у тому, що наш Superior Drummer прекрасно читає і ці бібліотеки, так що в сумі ми маємо цілий клондайк наборів ударних під різні стилі.

Не буду голослівним, краще самі послухайте та переконайтеся, що програма дійсно варта уваги.

Нижче я буду перераховувати бібліотеки, які пробував, а Ви зможете послухати демо-записи. Для прикладу я записав один і той же відрізок із різними наборами ударних. Звукорежисерів зі стажем відразу попереджую: в записах звучать бібліотеки із налаштуваннями за замовчуванням, я тільки трохи підняв рівень максимайзером для зручнішого прослуховування.

Отже, починаємо.

N.Y. Avatar

N.Y. Allaire

N.Y. Hit Factory

N.Y. Volume 3

Custom & Vintage

Music City USA

Evil Drums

The Metal Foundry

The Rock Warehouse

Як я вже раніше сказав, тут записані сухі набори, без жодних налаштувань. А за допомогою вмілих рук та кількох десятків ефектів із цього можна зробити просто неймовірний звук. Пробуйте, крутіть ручки та насолоджуйтеся!

Якщо ви виявили орфографічну помилку, будь ласка, повідомте мені. Виділіть текст із помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

Прокоментувати