Меню категорій

Новорічна акція для вокалістів

Новорічна акція від блоґу Андрія Іванюри! Наберіть найбільшу кількість репостів даної статті до Нового року та отримайте від мене безкоштовну мінусовку.

Щодня менше часу залишається до Нового року, і цього місяця в рамках мого блоґу відбудеться невеличка новорічна акція.

Почну з того, що у своїй роботі я завжди стараюся дотримуватися золотої середини щодо розцінок на послуги. Тобто ціни моїх послуг аналогічні цінам моїх колег (так-так, саме колег, а не конкурентів ? ).

Оскільки зі зрозумілих причин (Ви самі бачите ситуацію на будь-якому ринку) з Нового року ціни на мінусовки будуть значно підвищені, саме для Вас розпочинається новорічна акція.

Навіщо платити більше, коли можна взагалі не платити?

Поширюйте дану статтю серед друзів та знайомих, і Ви зможете отримати фонограму-мінус від мене абсолютно безкоштовно. Як це відбуватиметься? Від сьогоднішнього дня я буду відслідковувати поширення даної статті у соцмережах Facebook та VK. В кого на сторінці буде найбільше репостів 31 грудня 2016 року о 9.00 год, той і буде переможцем акції та отримає від мене одну мінусовку на будь-яку пісню за своїм бажанням абсолютно безкоштовно.

Новорічна акція. Що вимагається від учасників?

Кожен учасник акції поширює дану статтю в себе на сторінці ВК чи Facebook, і відразу починає поширювати її зі своєї сторінки. Хто набере найбільшу кількість репостів статті зі своєї сторінки, той автоматично стає переможцем акції. Я особисто буду відслідковувати всіх учасників та кількість репостів у них на сторінках. Результати акції будуть оголошені відразу по її закінченні на даному блозі.

А хто не бажає випробовувати долю і власну спритність, замовляйте мінусовки вже сьогодні, поки не піднялися ціни ?

Всім гарного настрою  напередодні Новорічних свят!

Прокоментувати