Коли немає редактора стилів у Roland GW-8

Що робити, коли немає редактора стилів у Roland GW-8? Куди звернутися? Та нікуди, читайте далі – вирішення проблеми саме тут, у цій статті.

Що робити, коли немає редактора стилів у Roland GW-8? Куди звернутися? Та нікуди, читайте далі – вирішення проблеми саме тут, у цій статті.

Як відомо, ті, хто вже давно є хазяїном вищезгаданого інструмента, давно в курсі справи, і для них ця стаття не буде цікавою. Що ж робити, коли Ви нещодавно придбали інструмент, особливо користований, і в ньому немає функції створення та редагування стилів? Хоча компанія Roland урочисто заявляє, що дана функція у Roland GW-8 присутня…

Немає жодних проблем – потрібно просто оновити прошивку інструмента до версії 2.0 або вище. Та ось тут і виникає головна проблема.

Немає редактора стилів у Roland GW-8

Нещодавно у соцмережі до мене звернувся один пан із цікавим запитанням. До звернення він вже знайшов у неті інформацію про те, що потрібно оновити прошивку. Почав її шукати. І тут цікава штука: на офіційному сайті Roland присутня тільки остання версія прошивки – 2.01, причому підходить вона тільки до латиноамериканської версії інструмента.

Не пам’ятаю, чи я раніше казав, що Roland GW-8 випускався в кількох варіантах, які відрізнялися між собою наборами стилів. Версія, яка є в мене – GW-8E – має вбудовані європейські стилі, та є ще, здається, дві версії. Знаю точно про одну – GW-8L, в якої замість європейського набору стилів – латиноамериканський.

І як бути в даному випадку? Та ніяк, офіційний сайт Вам уже нічим не допоможе. Зате допоможу я – відносно зберігання інформації я трохи плюшкін, тому файлик для оновлення інструмента GW-8E до версії 2.0 залежався у мене на жорсткому диску. Тому якщо у вас стара версія прошивки і немає редактора стилів у Roland GW-8, будь ласка, звантажуйте собі на флешку файлик, який прикріплений внизу до цієї статті, і вперед – прошивати систему.

Прошивати дуже просто – вставляйте флешку із файлом прошивки, Тисніть на інструменті кнопку Import, а далі побачите 😉 Докладніше розпишу, коли матиму інструмент вдома, а то він зараз гуляє по руках 😀

Маю величезну надію, що я знову зміг комусь допомогти. Комусь, у кого досі немає редактора стилів у Roland GW-8. Наразі всього доброго, заходьте ще на мій блоґ! Па-па!

Звантажити/Скачати файл прошивки Roland GW-8E V2.0Звантажити/Скачати

Якщо ви виявили орфографічну помилку, будь ласка, повідомте мені. Виділіть текст із помилкою та натисніть Ctrl+Enter.

26.12.2016 Roland GW-8

Коментарів до цієї статті: 7

 • Роман
  27.12.2016 о 00:05

  Ну користуючись нагодою хочу ще раз подякувати Андрієві за допомогу(власне я той пан який звернувся до нього нещодавно). Велике спасибі Вам за допомогу!!! Добра та достатку у Вашому домі!!З такими людьми Україна ніколи не пропаде!!:)

  • Андрій Іванюра
   27.12.2016 о 00:13

   І ще раз дякую Вам за теплі слова, пане Роман!

 • Сергій
  03.04.2018 о 07:20

  Доброго дня… пане Андрій…чи можете докладніше розписати прошивку…дякую…

  • Андрій Іванюра
   04.04.2018 о 21:19

   Коли буду наступного разу біля інструмента, обов’язково розпишу. Дякую за звернення!

 • Сергій
  04.04.2018 о 21:24

  Буду щиро вдячний…

 • Fechko Yuriy
  11.03.2019 о 18:06

  Доброго дня.
  В мене проблема з синтезотором roland gw 8, зависає при грі з автоакомпонементом ( писаним), також при пошуку міді файлів. Чи можливо прошивка вилікує його? Прошивка в мене 2.00. Дякую за відповідь.

  • Андрій Іванюра
   11.03.2019 о 23:02

   Якщо інструмент версії EURO, то сміливо пробуйте, зіпсувати нічого не повинні (хіба що бекап стилів та всього іншого зробіть про всяк випадок). Як не допоможе – значить, справа не у прошивці.

Прокоментувати