Меню категорій

Коли немає редактора стилів у Roland GW-8

Що робити, коли немає редактора стилів у Roland GW-8? Куди звернутися? Та нікуди, читайте далі – вирішення проблеми саме тут, у цій статті.

Що робити, коли немає редактора стилів у Roland GW-8? Куди звернутися? Та нікуди, читайте далі – вирішення проблеми саме тут, у цій статті.

Як відомо, ті, хто вже давно є хазяїном вищезгаданого інструмента, давно в курсі справи, і для них ця стаття не буде цікавою. Що ж робити, коли Ви нещодавно придбали інструмент, особливо користований, і в ньому немає функції створення та редагування стилів? Хоча компанія Roland урочисто заявляє, що дана функція у Roland GW-8 присутня…

Немає жодних проблем – потрібно просто оновити прошивку інструмента до версії 2.0 або вище. Та ось тут і виникає головна проблема.

Немає редактора стилів у Roland GW-8

Нещодавно у соцмережі до мене звернувся один пан із цікавим запитанням. До звернення він вже знайшов у неті інформацію про те, що потрібно оновити прошивку. Почав її шукати. І тут цікава штука: на офіційному сайті Roland присутня тільки остання версія прошивки – 2.01, причому підходить вона тільки до латиноамериканської версії інструмента.

Не пам’ятаю, чи я раніше казав, що Roland GW-8 випускався в кількох варіантах, які відрізнялися між собою наборами стилів. Версія, яка є в мене – GW-8E – має вбудовані європейські стилі, та є ще, здається, дві версії. Знаю точно про одну – GW-8L, в якої замість європейського набору стилів – латиноамериканський.

І як бути в даному випадку? Та ніяк, офіційний сайт Вам уже нічим не допоможе. Зате допоможу я – відносно зберігання інформації я трохи плюшкін, тому файлик для оновлення інструмента GW-8E до версії 2.0 залежався у мене на жорсткому диску. Тому якщо у вас стара версія прошивки і немає редактора стилів у Roland GW-8, будь ласка, звантажуйте собі на флешку файлик, який прикріплений внизу до цієї статті, і вперед – прошивати систему.

Прошивати дуже просто – вставляйте флешку із файлом прошивки, Тисніть на інструменті кнопку Import, а далі побачите 😉 Докладніше розпишу, коли матиму інструмент вдома, а то він зараз гуляє по руках 😀

Маю величезну надію, що я знову зміг комусь допомогти. Комусь, у кого досі немає редактора стилів у Roland GW-8. Наразі всього доброго, заходьте ще на мій блоґ! Па-па!

Звантажити/Скачати файл прошивки Roland GW-8E V2.0Звантажити/Скачати

9 коментарів

Прокоментувати