Інтернет

Допомога в серфінгу інтернетом. Практичні поради, підказки та застереження.

Бажаєте, щоб Ваш сайт виділявся серед інших? Виділіть його цікавим шрифтом! Як вибрати шрифт для сайту за допомогою простого веб-сервісу – читайте тут.

Стандартні шрифти вже трохи “проїлися”, погодьтесь! Ще донедавна практично на кожному сайті стояв один із трьох шрифтів-монополістів – Arial, Tahoma або Verdana. Із розвитком веб-технологій дизайнери все частіше проводять дуже сміливі експерименти із шрифтами на сайтах, які створюють.

Що таке соціальний замок, для чого він використовується, і де можна звантажити соціальний замок безкоштовно? Читайте далі, і Ви отримаєте відповіді на всі ці запитання.

Напевно, Ви вже неодноразово помічали, що на багатьох інтернет-сторінках вискакують посередині віконечка із пропозицією підписатися на оновлення сайту в соцмережах. Що це означає? Для Вас це, можливо, надокучлива реклама, а для власника сайту це один зі способів розкрутити свій сайт – просування у соціальних мережах, що на рівні професіоналів описується абревіатурою SMM (social media marketing – маркетинг у соціальних мережах).

Часом буває потрібно увійти в одну і ту ж соцмережу під кількома аккаунтами одночасно. Причин може бути мільйон:

  • у Вас троє дітей, у кожної дитини зареєстрована сторінка вКонтакті, і Вас нервує, коли діти постійно виходять із Вашого аккаунту;
  • Ви займаєтесь SEO-розкруткою, і Вам потрібен одночасний доступ до кількох сторінок;
  • Ви ігроман, і граєте у свої ігри з кількох аккаунтів відразу.

У будь-якому із цих випадків Вам потрібно організувати незалежний вхід у ту ж соцмережу з різних аккаунтів. Варіантів є три:

Вітаю усіх користувачів смартфонів та планшетів родом із Рави-Руської! А особливо вітаю тих, хто досі користувався і нарікав негарними словами на інтернет від оператора Lifecell (колишній Life:) ). Збулися численні мрії тих, хто майже не сподівався, що це станеться так швидко. Lifecell запустив технологію 3G в Раві-Руській!

3G в Раві-Руській – равчани дочекалися!

Сьогодні ближче до обіду на електронних пристроях типу планшета чи смартфона майже не помітна буквочка «E» у верхньому кутку дисплея змінилася на великий та гордий напис «3G» (це, звичайно, тільки у тих пристроях, які її взагалі підтримують – плачте гіркими сльозами, користувачі дешевих гаджетів, бо в нас тепер швидкість нету ого-го!)

Дуже часто мене питають, яку програму поставити для того, щоб можна було скачати музику та відео із вКонтакті або YouTube. Як відомо, вКонтакті – хоч і російська соціальна мережа, але це справжній клондайк різноманітної музики, який може спокійно посперечатися за першість із знаменитим сервісом звантаження музики Zaycev.Net.
Отже, відповідаю – я ніколи не ставив ніяких програм для активації такої функції. Вистачає поставити розширення у браузер, яким Ви користуєтесь, і все почне гарно звантажуватися. SaveFrom.Net саме це й робить – ставить розширення в браузери.

Курси англійської мови – за і проти

Якщо ви тільки починаєте вчити іноземну мову або, скажімо, вирішили поліпшити свої базові знання англійської, труднощі неминучі. Курси англійської мови – це дорого (оплата курсів, репетитора) і довго (щоденні вправи протягом кількох років). У випадку з самоосвітою, список перешкод можна продовжити. У результаті стається так, що мотивація вивчати мову катастрофічно падає.

Спробуємо поглянути на ситуацію інакше: можливо, вся справа в методі навчання? Сьогодні ми познайомимося з цікавим сервісом, який пропонує зовсім інший метод освоєння англійської мови – LinguaLeo.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: