Меню категорій

Курси англійської мови онлайн – LinguaLeo

LinguaLeo - курси англійської мови онлайн. Ще ніколи вивчення англійської не здавалося таким привабливим. Спробуй - не пошкодуєш!
Категорії: Інтернет

Курси англійської мови – за і проти

Якщо ти тільки починаєш вчити іноземну мову або, скажімо, вирішив/ла поліпшити свої базові знання англійської, труднощі неминучі. Курси англійської мови – це дорого (оплата курсів, репетитора) і довго (щоденні вправи протягом кількох років). У випадку з самоосвітою, список перешкод можна продовжити. У результаті стається так, що мотивація вивчати мову катастрофічно падає.

Спробуємо поглянути на ситуацію інакше: можливо, вся справа в методі навчання? Сьогодні ми познайомимося з цікавим сервісом, який пропонує зовсім інший метод освоєння англійської мови – LinguaLeo.

Як влаштований Lingualeo

Замість сухого навчального матеріалу і рутини в LinguaLeo застосовується ігровий метод. У розпорядження користувача надається персонаж – лев Лео, якого потрібно щодня "підгодовувати" для підтримки форми. Кормом є фрикадельки, внутрішня "валюта" на сервісі, якою ти також можеш оплачувати платні функції на сервісі. Чим більше корисних дій ти здійснюєш, тим швидше вгамовуєш голод персонажа.

В середньому, рекомендована тривалість занять у день – не менше години. До слова, регулярність – це один з найважливіших факторів при вивченні мови, серед інших творці LinguaLeo називають мотивацію до вивчення, сприйняття живої мови, копіювання носіїв мови, регулярність і оптимальну інтенсивність. З таким підходом курси англійської мови принесуть тобі більше користі.

Денна норма "їжі" (тобто, рекомендований обсяг навчального матеріалу) безпосередньо залежить від рівня володіння мовою, зазначеного в профілі. Тобто, лев – не тільки розвага, але й показник, наскільки твої вимоги відповідають прикладеним зусиллям.

Рівень підвищується в процесі виконання вправ, курсів та інших корисних дій, за які видаються очки досвіду. Відповідна шкала знаходиться в правій нижній частині вікна, а також на сторінці профілю. Після кожного п'ятого рівня дається нове завдання, всього ж налічується 59 рівнів. Досвідченим користувачам відкривається доступ до безкоштовних бонусів, що є додатковим стимулом.

У профілі можна задати і цілі, для досягнення яких, власне, і потрібно підвищувати навички: "Хочу підготуватися до тесту TOEFL" або "Хочу читати книги в оригіналі" та інші. Ймовірно, на даний момент ці установки ні на що не впливають, досягнення мети ти маєш визначати самостійно. Як кажуть розробники у своєму блозі, пізніше будуть складені корисні рекомендації для кожної мети, щоб курси англійської мови були для користувача максимально корисними.

Всю інформацію про прогрес у вивченні англійської мови можна почерпнути з журналу. Графік "Виконання плану за тиждень" показує, наскільки ти відхилився/лась від курсу, скільки очок потрібно заробити для переходу на наступний рівень.

Якщо закрити очі на поради та підказки, складно почати знайомство з сервісом "методом тику". Краще не діяти наосліп, а все ж ознайомитися з поточними завданнями, які пропонує LinguaLeo. Для цього в центрі вікна, внизу натисни кнопку "Поточне завдання". Виконавши кілька завдань, стане зрозуміло, за що видаються очки досвіду і над чим слід попрацювати в першу чергу.

Можна виділити 3 навчальні розділи – "Джунглі", "Курси" і "Тренування".

Накопичуємо досвід у Джунглях

"Джунглі" – колекція текстів, аудіо та відео, всього біля 130 тис. матеріалів. Весь зміст можна розсортувати за жанрами, тематиками, джерелам, також зробити фільтрацію за рівнем складності (встановленої за критеріями довжини тексту і вживаними словами). Дана свобода дій: вибирай те, що тобі цікаво, з фільмів, музики, лекцій і багато іншого, та поєднуй приємне з корисним. Вибрані матеріали переходять у вкладку "На освоєнні".

Словник

Освоєння, з точки зору сервісу, – це поповнення словника LinguaLeo. При читанні тексту потрібно натискати на незнайомі слова і вибирати один з варіантів перекладу в правій панелі. Зверху від варіантів є кнопки для використання сервісів Google Translate, Multitran та інших, які пропонують альтернативний варіант перекладу, найчастіше більш точний і багатоваріантний. Крім іншого, в словник можна додавати цілі фрази, переклад відображається внизу праворуч від бічної панелі при наведенні на незнайомий рядок. Правда, автопереклад фраз нагадує "старий добрий" Google Translate, що іноді відволікає від розуміння тексту.

Крім варіантів перекладу, практично до кожного слова додається асоціативна картинка, яка допомагає запам'ятати слово візуально, а також транскрипція і озвучка – для засвоювання правильної вимови. Додане слово вживається в контексті і в тій формі, в якій було знайдено. Контекст можна змінити на свій розсуд.

Для зручності можна встановити доповнення до браузерів (поки-що це Chrome, Firefox, Internet Explorer) для перекладу слів, словосполучень і їх додавання в словник LinguaLeo. Переклад здійснюється по подвійному кліку або через контекстне меню браузера. Потрібно попередньо авторизуватися на сервісі LinguaLeo.

У глосарії доступні тематичні набори слів для різних сфер вживання (бізнес, туризм, наука, IT і т. п.), які також можна відправити у словник. Тут же – список неправильних дієслів, корисні прикметники, іменники та інша інформація, корисна для вивчення англійської граматики, наприклад, в розділі "Курси".

Закріплення знань – Тренажер слів

Слова, додані в словник, зберігаються не просто для хронології, а відкладаються для активних тренувань. Можна помітити, що праворуч від кожного терміна знаходиться кружечок, який відображає прогрес вивчення.

Закріплення матеріалу відбувається в три етапи, хоча видів тренування – сім. Слова, які успішно пройшли один етап, переходять в інший. Незакріплені (невірно вгадані) слова йдуть "на дозрівання", тобто, ти повертаєшся в словник і вчиш їх заново. Дозрівання працює за методом "інтервального повторення", тобто, протягом 6 годин ти не зустрінеш повторювані терміни.

Найпростіший етап тренінгу – підібрати правильний російський переклад слова. Помічено, що слова, додані в словник, спочатку не перемішуються, і виконувати завдання на легкому рівні складності стає дещо простіше, оскільки відновлюється "хронологія подій". Конструктор слів – середній рівень складності: дається слово російською мовою, потрібно перекласти його англійською і при цьому правильно ввести його в поле. І, нарешті, аудіювання – високий рівень складності, оскільки варіанти відповіді не представлені, мова сприймається на слух. Опціональний і найбільш складний режим – кросворд, у безкоштовній версії недоступний.

Поглиблення знань на Курсах

Курси англійської мови діляться на граматичні та відео-курси середньою тривалістю по 2-4 години. І ті, й інші можна спробувати безкоштовно або купити за фрикадельки або за реальні гроші. Граматика охоплює часи і частини мови – загалом 14 курсів. Кожен курс складається з набору правил, вправ і тестів. Варіант відповіді, як у тестах, потрібно вибрати з наявних або додати свій. В кінці кожного курсу виставляється оцінка.

З одного боку, курси англійської мови нагадують стандартні вправи з підручників з англійської граматики. Навчатися за ними набагато зручніше: не потрібно писати ручкою в зошиті або шукати ключі в додатках. Можна миттєво побачити помилку і подивитися відповідне правило.

Відеокурси доступні в цьому ж розділі в сусідній вкладці. Спочатку пропонується переглянути відео, потім потрібно відповісти на питання по ситуації. Можна ознайомитися з текстом, перекласти незнайомі слова і скористатися підказками. В кінці курсу виставляється оцінка.

Висновок

LinguaLeo не допоможе "вивчити мову досконало за місяць". Але щоденні заняття відмінно заповнюють недоліки шкільної та вищої освіти – нерідко це відсутність елементів гри, інтерактивності, індивідуального підходу. Особисто я в даний момент вивчаю англійську саме за допомогою цього сервісу – це досить зручно, не забирає багато часу, а результат таки є. Словом, раджу – спробуй, можливо це тобі підходить: сайт LinguaLeo – курси англійської мови.

Джерело – http://www.ixbt.com

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.