PHP, HTML, CSS

Тонкі нюанси розробки веб-сайтів, скрипти та готові рішення.

З різних причин інколи виникає потреба приховати певні бази даних зі списку phpMyAdmin. Наприклад, відразу після встановлення ми можемо побачити у списку відразу п’ять баз даних, які просто візуально заважають при роботі, але видаляти їх в принципі не можна:

Нещодавно я обіцяв поділитися цікавим способом оформлення кнопки-бургера на сайті. Прийшов час це нарешті зробити

За основу візьму код із попередньої демонстрації, а саме зі статті Як із допомогою JavaScript змінити клас елемента. Трішки змінимо самий перший рядок, а саме

Бачили значки телефона, скайпу, соцмереж на інших сайтах? Хочете такі ж? Як просто і – головне – безкоштовно під’єднати іконки на сайті, читайте далі.

Ще досить недавно всі іконки на сайті у мене були графічними зображеннями, які я завантажував у окрему теку на сервері, і давав на них посилання. Швидкий і надійний метод, але коли Вам потрібно використати на сайті величезну кількість іконок, Ви ризикуєте завалити відвідувачів великим трафіком, а це дуже не бажано – у нас досі 3G не в кожному селі тягне 😉

Бажаєте, щоб Ваш сайт виділявся серед інших? Виділіть його цікавим шрифтом! Як вибрати шрифт для сайту за допомогою простого веб-сервісу – читайте тут.

Стандартні шрифти вже трохи “проїлися”, погодьтесь! Ще донедавна практично на кожному сайті стояв один із трьох шрифтів-монополістів – Arial, Tahoma або Verdana. Із розвитком веб-технологій дизайнери все частіше проводять дуже сміливі експерименти із шрифтами на сайтах, які створюють.

Як спростити життя відвідувачам Вашого сайту за допомогою cookies? В даній статті будуть описані найпростіші cookies сценарії, які не зламають Вам мозок 🙂

В даний момент я працюю над новим шаблоном для WordPress, і досить багато часу приділив вивченню технології обміну даними між сайтом і браузером користувача. Натрапив на велику кількість граблів, пробуючи реалізувати все вбудованими методами WordPress, аж нарешті залишив маленький скриптик на JavaScript та кілька додаткових рядків коду.

Як дуже просто із допомогою JavaScript змінити клас елемента? Клік по одному елементі змінює інший на льоту. Дивіться на реальному прикладі.

В даний момент я працюю над цікавою реалізацією випливаючого меню для сайту. Раніше мені вистачало можливостей CSS3, та виникла проблема, якої я не зміг вирішити без JavaScript, тому дивимось, що в мене вийшло.

Отже, приклад буду показувати на основі випадаючого меню.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: