Чому пригальмовує відео на Acer Aspire One D270?

пригальмовує відео на Acer Aspire One D270
Коментарів: 0

Власники цього чудового колись нетбука погодяться зі мною, що свого часу це був незамінний похідний робочий інструмент, невеликий за розмірами і досить спритний за швидкістю роботи. На жаль, із плином часу його потужності стало трохи бракувати. В першу чергу це стосується перегляду відео на веб-сторінках. У даній статті ми розберемося, чому пригальмовує відео на Acer Aspire One D270.

А вся справа у двох аспектах: перше – невелика на даний момент потужність технічних параметрів нетбука, друге – високі вимоги до тих же технічних параметрів з боку сучасного програмного забезпечення.
Читати далі…

Прикол із жорстким диском Asus X550C

Asus X550C
Коментарів: 0

Нечасто можна таке побачити. І не завжди поломка насправді – поломка. Прикол із жорстким диском Asus X550C. Хто в темі, заходьте – посміємося разом.

А сталося ось що. Отримав я сьогодні завдання від родичів – пожалілися, що не вмикається ноутбук. На запитання, що саме відбувається при увімкненні пристрою, прозвучала відповідь «якісь англійські букви білим по чорному».

«Негусто інформації,» – подумав я і попросив принести ноутбук до мене додому. Перш за все я увімкнув лептопа, щоб хоч спробувати прочитати ті страшні «англійські букви» ? Читати далі…

Як встановити Windows на Acer Aspire ES15

Acer Aspire ES15
Коментарів: 4

Трапився мені в руки один із новіших ноутбуків серії Acer Aspire ES15, а саме Acer Aspire ES1-533-P2WF. Завдання полягало в тому, щоби встановити на нього операційну систему, оскільки він був тільки придбаний, і все, що на ньому стояло, це Linpus Linux без графічної оболонки.

Я без задніх думок підготував завантажувальну флешку, зроблену за своєю ж інструкцією, сміливо вставив її в ноутбук і… Він нічого не побачив…

Як виявилося, ноутбук не підтримує завантаження в Legacy Mode взагалі. Ну, можливо, варто було спробувати перепрошити Bios, але я не захотів ризикувати. Я пішов іншим шляхом.
Читати далі…

Найкращий безкоштовний відеоконвертер

Найкращий безкоштовний відеоконвертер
Коментарів: 1

Донедавна словосполучення «найкращий безкоштовний відеоконвертер» асоціювалося в мене тільки з однією програмою: Format Factory (Фабрика форматів). І це було цілком виправдано. По кількості форматів, з якими працює програма, та швидкості виконання операцій їй немає рівних (перевірено мною особисто рік тому). Та, на жаль, останнім часом із програмою почалися проблеми. Не знаю, в чому справа, можливо, винна навіть сама операційна система, а вірніше, останні оновлення системи. Я пробував навіть старіші версії Format Factory – проблема залишається, файли просто не конвертуються.
Читати далі…

Як відключити оновлення до Windows 10

відключити оновлення до Windows 10
Коментарів: 0

Якщо Ви любите тримати свою систему постійно оновленою, то мали б уже давно помітити, що з часом з’являється повідомлення із пропозицією оновитися до Windows 10. В погоні за щастям я близько року теж користувався новенькою Windows 10. Але обставини змусили мене повернутися до старої доброї Windows 7. Та от біда – якщо встановити усі оновлення, починає з’являтися повідомлення про те, що Ваша система вже стара й немічна, будь-ласка, оновіться до новішої «десяточки». Багато хто казав, що з часом система оновлюється сама, без будь-якого Вашого втручання. В мене такого не спостерігалося, але повірити легко. Чому? В Microsoft і не на таке здатні після того, як в «десятці» просто прибрали можливість відключення автооновлень. Тож, щоб Ваша «сімка» стояла довго і надійно без проблем, варто наперед підстрахуватися і відключити оновлення до Windows 10. А це робиться трьома простими редакціями реєстру Windows.
Читати далі…

У Windows 7 зависає оновлення системи

Windows 7 зависає оновлення системи
Коментарів: 0

Якщо у Вас виникла та ж проблема, що у мене – коли у Windows 7 зависає оновлення системи, то ця стаття саме для Вас!

Популярна у цілому світі операційна система Windows, як відомо, не спить, а вдосконалюється мало не щохвилини. На це вказують часті повідомлення системи про вихід нових оновлень. Якщо Ви не знаменитий хакер чи гонщик за новизною, то, в принципі, більшість оновлень Вам і не потрібна (і правильно – чим більше оновлень, тим більше ресурсів комп’ютера «їсть» система, а воно не завжди добре). Але бувають винятки, коли без певного оновлення системи не хоче запускатися чи працювати якась новенька дуууууже потрібна програма. Саме в таку ситуацію потрапив і я цими днями.
Читати далі…

ExpressCache – як воно працює

ExpressCache
Коментарів: 0

Вчора мені потрапив у руки цікавий ноутбук із системою ExpressCache. Цікавий тим, що ще ніколи я так довго не перевстановлював систему на цілком справному комп’ютері 😀

Мова йтиме про ноутбук Samsung 5 серії, а саме NP530U4C із «гібридним» жорстким диском та системою ExpressCache .

Почалося все з того, що я без усяких проблем установив на нього Windows 7 включно з усім програмним забезпеченням, яке раніше описував. Звичайно ж, із зовнішнього USB-носія, яким користуюся постійно. Приніс людині готовий робочий (як я думав) ноутбук, і вже готовий був його віддати, та людина попросила встановити ще одну програму.
Читати далі…

FastStone Image Viewer – переглядач зображень

FastStone Image Viewer
Коментарів: 0

Всім привіт! Продовжуємо тему серії «Найкращі програми для Windows». Сьогодні ми розглянемо, на мою скромну думку, фаворит серед переглядачів зображень – FastStone Image Viewer.

Чому я обрав саме його? По тому ж принципу, по якому обираю всі програми: безкоштовність (або доступна ціна), маленьке навантаження на систему і, звичайно ж, можливість якісно робити свою справу. До того ж, при розмірі всього неповних 6 мегабайт, цю програма має дійсно колосальний набір інструментів для роботи із зображеннями.

Що ж, глянемо ближче.
Читати далі…

IZArc. Обираємо архіватор

IZArc
Коментарів: 0

Вітаю! Сьогодні ми поговоримо про ще одну чудову програму для ОС Windows – IZArc, на мою думку, найкращий архіватор із когорти безкоштовних.

IZArc – безкоштовний архіватор файлів для операційної системи Windows. Це чудова альтернатива платним програмам, що підтримує велику кількість форматів, включаючи найбільш вживані: zip, rar, gzip, bzip2, 7z…

Інформація з офіційного сайту

Читати далі…

Astroburn Lite. Записуємо диски

Astroburn Lite
Коментарів: 0

Гадаю, коли мова заходить про запис дисків, у кожного більш-менш просунутого користувача з підсвідомості відразу випливає слово “Nero”. І це не дивно, оскільки пакет програм Nero вже давно зарекомендував себе як один із найкращих (та ні, не побоюся затвердити – найкращий!) наборів програм для роботи з дисками.

Що ж робити, коли Вам потрібно записати диск раз у півроку, а можливо, взагалі один раз у житті? Останнім часом дисками практично ніхто не користується, у повний обіг увійшли Flash-носії, витіснивши компакт-диски. То що – ставити цілий пакет програм для того, щоб одноразово записати диск?
Читати далі…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: