Якщо ти встиг/ла помітити досі, внизу твого новоствореного шаблона постійно відображається напис "Сайт такий-то працює на WordPress", і кілька посилань до того ж. Звідки вони беруться і як їх звідти забрати?

Для цього й послужить нам файл підвалу footer.php. Власне, вищезгаданий напис з'явився тільки через те, що ми в основному файлі index.php вивели підвал сайту командою

<?php get_footer(); ?>

Якщо цієї команди не вписувати, то нічого у нас з'являтися не буде. Але ж кожен сайт повинен містити у підвалі якусь інформацію про себе, чи не так? Давай спробуємо внести свої дані, замінивши ними стандартні, які пропонує WordPress.

<footer class="footer">
	&copy; 2010-<?php echo date('Y');?> <a href="<?php echo get_home_url(); ?>"><?php bloginfo('name'); ?></a>. Всі права застережено.
</footer>
<?php wp_footer(); ?>
</div><!-- #page -->
</body>
</html>

Як бачимо, у нас тут практично нічого немає. У HTML5 теги footer Ми помістили інформацію про дату, назву сайту та посилання на нього, а потім позакривали всі теги, які раніше були відкриті (ще у файлі header.php).

Розглянемо, як ми вносили дату та інші дані про сайт.

&copy; 2010-<?php echo date('Y');?>

Спочатку виводиться символ авторського права, потім вказуємо рік створення сайту, а функція echo date виводить поточну дату, причому буква Y в дужках примушує її показувати тільки рік, тобто на даний момент, як ти бачиш, у мене виводиться дата отак: 2010-2016.

Після дати іде назва сайту, яка автоматично зроблена посиланням. Бачимо, що функція echo get_home_url(); виводить посилання на сайт, а функція bloginfo(‘name'); – назву сайту.

wp_footer(); – обов'язковий тег, не забувай ставити його у файлі footer.php, бо він потрібний для коректної роботи WordPress.

На цьому все, до нових зустрічей!