Меню категорій

Уроки гри на баяні та акордеоні

Твоє чадо хоче навчитися гри на баяні чи акордеоні? Я з радістю допоможу. Сучасні методи викладання, індивідуальний підхід до кожного учня. Звертайся!

Будь-яка людина, яка щось добре вміє, прагне поділитися своїми знаннями із нащадками, щоб її праця не пропала марно. Саме тому я працюю в дитячій музичній школі – я хочу передавати свої знання дітям, які також хочуть творити музику.

Я закінчив Львівське державне музичне училище ім. С.П. Людкевича та Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І.Я. Франка по класу баяна, здобув кваліфікацію "магістр музичного мистецтва". Із задоволенням допоможу твоїй дитині стати на шлях музиканта, якщо тільки вона сама цього забажає.

Нестандартний підхід до занять

Я не люблю стандартних нудних уроків. На моїх уроках можна поговорити про все на світі, пожартувати, за бажанням попити чаю. Я стараюся створити в школі домашній затишок, а також насамперед стати дитині другом, а вже потім – викладачем.

З іншої сторони – я надзвичайно тішуся, коли дитина виконує все, що я прошу, і не люблю систематичного лінивства. Маю яскравий приклад, коли учениця, яка виконувала всі завдання, які я задавав протягом шести років навчання, успішно вступила у Львівський державний музичний коледж по класу баяна, зараз продовжує навчатися у вищому навчальному закладі, тобто твердо ступила на шлях, пройдений мною. А маю приклади, коли діти дуже активно починали навчання, а потім через лінь навіть не закінчували навчального терміну. Я віддаю велику перевагу дітям першого типу.

Умови навчання

Дитина офіційно приймається на навчання у Рава-Руську музичну школу, в разі успішного закінчення шестирічного курсу навчання отримує свідоцтво про здобуття музичної освіти, з яким може вступати в навчальні заклади з музичним спрямуванням.

На час навчання дуже рекомендую придбати чи взяти в оренду інструмент, щоб учень мав змогу працювати вдома. З покупкою інструмента допоможу, також потім допоможу продати його, якщо він не буде потрібен після закінчення навчання.

Запрошую всіх охочих дітей віком 8-10 років. Разом нам буде весело!