Меню категорій

Біо

Вітальне слово та все, що ти маєш знати про мене, у двох реченнях. Ближче познайомимося на сторінках цього блогу, запрошую!

Вітаю, друже!

Я надзвичайно тішуся з того, що ти завітав (чи завітала) на мій блоґ!

Мене звуть Андрій Іванюра, я з західноукраїнського прикордонного містечка Рава-Руська. З дитинства займаюся музикою, зараз це моя основна професія.

Я працюю викладачем баяна/акордеона в Рава-Руській музичній школі, також граю в декількох музичних колективах, серед яких вокально-інструментальний квартет "Равське Ретро", народний колектив троїстих музик "Шабелина" і весільний гурт "RIA".

Закінчив Рава-Руську дитячу музичну школу, Львівське державне музичне училище ім. С.П.Людкевича, Дрогобицький державний педагогічний університет по класу баяна.

У вільний від роботи час вивчаю веб-програмування та особливості студійного звукозапису, при наявності замовлень пишу фонограми, створюю сайти, ремонтую комп'ютери. Цікавлюся операційними системами сімейства Linux.

Також у мене є деякі здобутки у власній творчості – декілька записаних пісень, вірші та хорові обробки. Все це ти можеш знайти на даних сторінках.

Ось так коротко про мене. Пиши мені, якщо тебе щось цікавить, і ти вважаєш, що я стану тобі в пригоді. Буду дуже радий новому знайомству, і ще більш радий, якщо ми з часом подружимося 😉

Приємного тобі перебування на моєму блозі!