Меню категорій

Гурт "Равське Ретро" – живіше не буває!

Квартет "Равське Ретро" – слухай народну та естрадну українську та польську музику, а також світові хіти епохи ретро у фольк-акустичній інтерпретації.

Гра принципово на акустичних інструментах, жодних фонограм, тільки пальці та голоси – це про наш гурт "Равське Ретро". Приголомшливі ударні інструменти, скрипковий контрабас, електроакустична гітара та кнопковий акордеон разом із нашою енергією утворюють такий емоційний шквал звуку, що ти не всидиш на місці й хвилини!

Гурт "Равське Ретро"

Подорожуємо…

Ми жартома називаємо себе "Рава-Руською четвіркою", із задоволенням їздимо на гастролі за кордон, та не забуваємо нагадувати про себе в Україні. Беремо участь у найрізноманітніших заходах – від невеличких сімейних свят до міжнародних фестивалів та конкурсів. З останніх неодноразово повертаємося переможцями.

Гурт "Равське Ретро"

Експериментуємо…

Граємо дорого, але довго ? Автентична львівська батярська музика не зникає з нашого репертуару, однак, окрім неї, ми смакуємо багатьма іншими стилями від попси до Heavy Metal, любимо експериментувати із поєднанням стилів. Правда ж, ти ще не чув AC/DC на баяні? ?

Гурт "Равське Ретро"

Ти можеш дізнатися багато цікавих деталей про нас за посиланням нижче, але найкраще буде почути нас наживо. Запрошення на концерти, фестивалі, весілля та забави приймаються цілодобово ?

Гурт "Равське Ретро"

Натискаючи кнопку "Підтвердити", ти даєш згоду на використання файлів cookie на твоєму пристрої для поліпшення навігації сайтом та іншими зручними функціями, а також допомагаєш рекламній діяльності третіх сторін. Жодних протиправних дій із твоїми особистими даними з моєї сторони не відбувається. Детальніше за посиланням внизу.

Політика конфіденційності