Виконує: Марієтта
Фонограма: Андрій Іванюра

Марієтта – Пінгвіни (текст)

Чорно-білі , дуже милі. На півночі живуть.
І товстенькі , і прикольні. Ледве, ледве йдуть.
Майже цілий рік панує вихорна зима.
Але не турбує зовсім їх вона.

Приспів:
Пінгвіни. Вони найкращі.
Вони на кризі. Лежать ледачі.

Хай навколо видно тільки білий-білий сніг.
Можеш здалеку почути цей веселий сміх.
Майже не захопить тепла тих країв весна,
Але не турбує , зовсім їх вона.

Фонограма була написана вже багато років тому, ще на старенькій звуковій карті Creative Soundblaster 24bit Live, а потім перегнана через кілька плагінів на новій звуковій карті – M-Audio Profire 2626. Якщо Вам подобається ця робота, не полінуйтеся залишити відгук, будь ласка! Я пишу для конкретних людей, але не люблю ховати усе в довгий ящик, тому ось – ділюся з Вами за смішну суму.

Marietta Ways (колись її сценічним іменем було просто – Марієтта) – українська співачка, родом із Черкас. Народилася наприкінці 1995 року, з трьох років співає, в 10 років записала свій перший студійний альбом "Діти – це золото". На самому початку творчої кар'єри була помічена в дуетах із Гайтаною та Андрієм Кравчуком. Така багата творча біографія дещо нагадує ранню творчість Моцарта, Ви згідні? 😉

Протягом свого професійного росту Марієтта взяла участь та перемогла у багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах молодих виконавців, таких як "Дитяча нова хвиля", "Чорноморські ігри", "Відкрита Європа" та інші.

Марієтта

Сьогодні Marietta Ways – це співачка, за спиною якої величезний творчий та концертний досвід, яка стрімко набирає популярність і визнання публіки. Попри вже записані 5 альбомів, співачка разом зі своєю командою людей, закоханих у музику, готує нові цікаві роботи для своїх слухачів, які в недовгому часі побачать світ.