сл. М.Ткач
муз. А.Карпенко
Виконує: Вікторія Кобзар

Українські чобітки – текст

Чи уранці до роботи,
Чи на здибанку іду
Чобітки мої, чоботи
Вихваляю на виду.
Туп-туп-туп, цок-цок-цок,
Лівий-правий чобіток.
На дівочі чобітки
Світять очі парубки.

Приспів:
Чобітки-чоботи файної роботи,
Закаблуки-каблучки.
Чобітки-сап'янці, як вогонь у танці.
Закаблуки-каблучки – українські чобітки.

Як мої бабусі й мати
Ще дівчатами були.
Чобітками діда й тата
З ума з розуму звели.
Я іду собі, пишу.
Парубки і шу-шу-шу.
На красу моїх чобіт
Задивився цілий світ.

Ще одна з фонограм, які я витягнув з архіву завдяки нашим невтомним викладачам Рава-Руської дитячої музичної школи. Саме вони нагадали мені про мою стару роботу.

Вікторія Кобзар – ще один з молодих талантів України. Народилася та виросла у Києві. По кількості концертів та фестивалів, у яких вона взяла участь, рівних їй ще треба пошукати. Тільки в період дитинства Вікторія відспівала 700 концертів, із яких близько 300 були на конкурсній основі, і більшу половину з конкурсів дівчинка виграла.

Вікторія Кобзар

В даний час Вікторія навчається вокалу в заслуженого діяча естрадного мистецтва України, музичного продюсера, композитора, педагога, директора Школи естрадного виконавства "Dream School" Михайла Толмачова. Сам Толмачов відгукується про ученицю, як про ще юну, але вже дуже професійну і талановиту співачку.

"Краса тембру її голосу говорить сама за себе – це рівний і стійкий звук, насичений резонацією грудного регістра, і в той же час дзвінкий, але приємний. У своєму віці Вікторія досить рухомо володіє багатьма виконавчими манерами і вокальним нюансуванням. Має дуже широкий співочий діапазон", – зазначив Михайло Толмачов на своєму сайті.

Окрім багатого запасу народної та естрадної музики, Вікторія також поповняє свій репертуар власними піснями. Я прослухав одну, записану ще у 2011 році – "Чарівна ніч". Скажу Вам, що мене переповнили яскраві та приємні враження, Вікторія просто молодчинка. У порівнянні з піснею "Українські чобітки", яку вона виконувала набагато раніше, ця пісня звучить уже якось по-дорослому, серйозніше. Втім, не буду багато розповідати, слухайте та оцінюйте самі, а потім ще зі мною можете поділитися своїми враженнями – буду радий поспілкуватися на цю тему.