Слова і музика: Maxima (Юлія Донченко)
Виконує: Maxima (Юлія Донченко)
Фонограма: Андрій Іванюра

Новорічна – текст

Коли сірі будні тяжко тиснуть,
Коли зміни не пророчить час,
Відчини вікно, вдихни побільше кисню.
Ти – один з нас, ти – один з нас!

Приспів:
Нехай біда минає боком!
З Різдвом! З Новим роком!
Хай у вас і у нас все буде гаразд!
Все буде гаразд!

Коли страшно хочеться додому,
Коли все життя вирує вниз, вниз,
Закриваєш очі, а перед тобою –
Твоє давно минуле колись.

Приспів. (2)

Вона не вигадує про себе новин з гучними заголовками. Вона не відвідує гламурні тусовки, щоб її запам'ятали папараці. Вона не роздає інтерв'ю направо і наліво. Її музики досить, щоби привернути до неї увагу.

Цитата з офіційного сайту

Юлія Донченко (справжнє ім'я) розпочала свій творчий шлях із жіночого рок-гурту "Леді", де зарекомендувала себе як гітаристка та вокалістка. На жаль, гурт довго не проіснував, і Юлія продовжила шукати себе, працюючи на бек-вокалі у гуртах "Муслім" та "Лесик-бенд", а через деякий час перейшла до складу "Братів Гадюкіних".

У 1995 році Донченко вирішила створити власний проект, а тому залишила "Братів Гадюкіних". Разом із нею гурт залишив Андрій Партика (гітара), і незабаром народився гурт "Гавайські гітари". Проект проіснував кілька років, за цей час вийшов альбом "Якщо є життя на тому світі", який зацікавив як критиків, так і фанів абсолютно новою на той час стилістикою: це була дещо американізована гітарна поп-музика у стилі Sheryl Crow.

Через деякий час Юлія Донченко переїхала до столиці, де почала працювати над новими піснями. Також у цей час починає вимальовуватися новий образ співачки. Протягом чотирьох років записувалися пісні до нового альбому "Ми взірвемо світ любов'ю", і в цей час з'явився новий музичний проект "Maxima". Проектом зацікавився продюсер Віталій Клімов, серед успішних проектів якого "Табула Раса", "Океан Ельзи", Альона Вінницька, "Мурени". Саме він "змусив" гурт готувати пісні для повноцінного альбому. Тоді ж і з'явилася пісня "Новорічна". Альбом "Ми взірвемо світ любов'ю" був записаний на студії Віталія Телезіна, у 2008 році представлений публіці та отримав схвальні відгуки.

Maxima

Музичний талант "Maxima" очевидний. М'який вокал та ніжні тексти пісень створюють справді надзвичайне явище серед гуртів із жіночим вокалом. А творче мислення Юлії перетворює, здавалось би, банальні історії на філософські, ліричні і часом іронічні розповіді, які не набридає слухати знову і знову.

Цитата з офіційного сайту

Пісня "Новорічна" завершує список із 12 творів альбому "Ми взірвемо світ любов'ю". А Ви можете за невеличку подяку отримати мінус до цієї чудової пісні.