сл. та муз.: Андрій Підлужний
Виконує: Тіна Кароль

Закрили твої очі – текст

Як ти живеш? – Навіть не знаю,
Дивна стіна мене тримає…

Приспів:
Закрили твої очі, закрили мені,
Нас хтось тримає на землі…

Скільки людей вже на колінах,
Страшно, коли не бачу сина…

Приспів. (2)

Чи ти живий? – Навіть, не знаю,
Ніби ти тут, я відчуваю…

Приспів. (2)

В обличчях перехожих шукаю я тебе,
На зустріч сподіваюсь, бо надія живе.
Можливо в телефоні, а, може, уві сні
Ти прийдеш і скажеш:
Як завжди мені… Люблю тебе…
Люблю тебе… А я тебе…

Приспів. (2)

Ще одна із загублених у архівах фонограма.

Тіна Кароль – біографія

Тіна Кароль

З юних років співачка прагнула творчого розвитку, відвідуючи музичну школу, а потім вступивши в Київське вище музичне училище. Широка публіка вперше почула голос Тіни Кароль на відомому фестивалі "Нова хвиля 2005". Варто зазначити, що до участі в конкурсі Тіна двічі брала участь у передачі "Караоке на Майдані", і в обох випадках зазнала невдачі. Але в Юрмалі гідно оцінили талант співачки і, крім другого місця, вона здобула особливий приз примадонни російської естради Алли Пугачової. На отримані гроші було знято дебютний відеокліп "Выше облаков", який поклав початок професійної кар'єри співачки.

Стрімко зростаюча популярність

Сходження на зірковий олімп юної Кароль було досить стрімким і супроводжувалося численними успіхами. Так, перший студійний альбом "Show me your love" став золотим, а з однойменною композицією "Show me your love" Тіна представляла Україну на пісенному конкурсі "Євробачення" в Афінах у 2006 році. Незважаючи на те, що на міжнародній арені співачка зайняла лише сьоме місце, на батьківщині популярність Тіни лише зростала: її новий альбом "Ноченька" також отримав "золотий" статус.

З кожним роком творчість співачки привертає все більше уваги, так як дивує і радує новими напрямками. Тіна Кароль двічі здобула перемогу в номінації "Краща телеведуча розважальної програми" телевізійної премії "Телетріумф", а також отримала звання "Найкрасивіша жінка України" за версією журналу Viva! в 2008 і 2009 роках.

Спільно з Сергієм Лазарєвим та дуетом "Алібі" була ведучою популярного шоу "Майдан's", а з осені 2012 року стала тренером в вокальних проектах телеканалу 1+1 "Голос. Діти" і "Голос країни 3".

Життя

Тіна Кароль була одружена з музичним продюсером Євгеном Огіром, з яким разом виховувала сина Веніаміна. У шлюбі пара прожила п'ять років. У 2013 році чоловік Кароль помер від раку шлунка.

Про цю дивовижну жінку багато говорять із захопленням, і це не дивно, адже вона довела, що може вистояти навіть у найскладніших життєвих ситуаціях, і продовжувати не тільки життєвий, але і творчий шлях.

У 2014 році Тіна Кароль порадувала шанувальниками новими хітами "Пам'ятаю", "Життя триває", а також фільмом "Сила любові і голосу", в основу якого лягло однойменне шоу.