Привіт, друже! Вчора ми з дружиною мали приємність переглянути ще один цікавий фільм, цього разу із Володимиром Зеленським у головній ролі. Мова іде про нову кінострічку "8 кращих побачень", прем'єра якої відбулася 3-4 березня цього року.

Відразу зауважу, що на багатьох сайтах чомусь вказано, що фільм російський. Неправда, не вір цьому, в Україні теж приклали до нього неабияку руку, так що правильно буде так: "країна – Україна, Росія".

Та не будемо розводити демагогію, перейдемо до рецензії фільму. Наведу стисло його сюжет:

8 кращих побачень – сюжет

Одного сонячного дня процвітаючий власник ветклініки Микита (В. Зеленський) дізнається, що невиліковно хворий. Він не підозрює, що це лікарська помилка, і всерйоз замислюється: хто ж подбає про його прекрасних дружину, дітей і бізнес?.. І тут в його голову приходить думка, що, як це не прикро, здається, пора підшукувати собі заміну.

Так – після жорсткого відбору – в будинок сім'ї Соколових під слушним приводом заселяється пожежний Ілля, чоловік надійний і без шкідливих звичок. Микита починає таємну операцію під кодовою назвою "заміна". А коли Микита дізнається, що його здоров'ю ніщо не загрожує, вже пізно! Іллю вже встигли полюбити всі, включаючи пацієнтів ветклініки. Боротьба не на життя, а на любов тільки починається.

Опис перекладено із kinopoisk.ru

Практично на самому початку моя дружина Руслана здивувалася: а навіщо відразу викривати глядачу лікарську помилку? Де ж буде вся інтрига? В тому то й справа, що інтриги ніякої не потрібно: знаючи, що ніякий Микита не смертельно хворий, набагато смішніше дивитися, як щиро він переживає про те, що нема на кого залишити дружину, дітей та роботу, як готується до своєї смерті (в прямому сенсі готується, включно із замовленням труни та вінків 🙂 ).

Трохи пізніше починаєш всерйоз переживати за головного героя фільму "8 кращих побачень" – розуміючи, що десь ближче до кінця фільму він все одно дізнається правду, що не хворий, а Ілля вже конкретно прижився в його сім'ї.

Ну, чого-чого, а ТАКОЇ розв'язки подій ми обидвоє не сподівалися! Виявляється, що зразковий на перший погляд чоловік Ілля – насправді частий клієнт психіатричної лікарні. Цього разу він постає перед нами в образі "Фаєрмена", запевняє Микиту, що він супергерой, і його ніяка біда не бере. В результаті пробує перейти забиту вщент автомобільним трафіком дорогу і вкотре повертається весь перев'язаний до лікарні.

Хепі енд! Микита повертається в сім'ю, всі щасливі, все ок. Нічого особливого, як то кажуть, вражень надовго не вистачає. Але все одно дивитися було приємно. Як казала моя дружина, в цьому фільмі вистачає навіть того, що головну роль грає Зеленський. Має людина талант, проти цього не попреш 😀 .

8 кращих побачень – варто переглянути

Так що в наших найближчих планах – подивитися ще кілька фільмів із списку Володимира Зеленського, а тобі бажаємо приємного перегляду "8 кращих побачень"!