Кілька днів тому зателефонував мені хороший друг і колишній колега по роботі Роман Жолобко. Попросив озвучити концерт, який планується на 29 грудня, оскільки того звуку, що є в наявності, трохи бракує. Не маючи жодних справ на неділю, я погодився. Позбирав докупи весь свій апарат, налаштувався на роботу, оскільки колектив, як на те показувало, досить великий – кільки танцювальних груп різного віку. Що саме має бути в цілому, я навіть не уявляв, тому що на жодній із репетицій не був присутнім.

Я, звичайно, знав, що в Романа буйна фантазія, але не знав що настільки. Я чекав, що буде класичний хороший концерт із гарними танцями, можливо кілька вокальних номерів, щоб це все розбавити. Але щоб одна людина організувала таке шоу! Думаю, ніхто із присутніх ні на мить не пошкодував, що витратив тих кілька годин на візит до Народного Дому.

Почалося усе зі скромного виходу на ще закриту сцену двох дітей. слово за словом, танець за танцем, казка за казкою, і дійство розгорнулося у повномасштабне шоу зі спецефектами та фантастичним, як на зовсім іще маленьких дітей, виконанням різноманітних танцювальних трюків. Якщо на самому початку в Романа від переживання тряслися руки, то до середини мюзиклу він заспокоївся, а я сам розпереживався, щоб нічого не запороти, настільки гарно діти віддавалися сцені.

Не буду передавати повного сюжету мюзиклу, оскільки невдовзі очікується публікація відеозйомки з Народного Дому. Скажу лише, що, як у кожній казці, вкінці добро перемогло зло, і "жили вони довго і щасливо"…

Директор Рава-Руського МБДЮТ Любов Товарянська сказала заключне слово, потім Роман Жолобко подякував усім дітям за гарний виступ, а батькам за дітей та підтримку, а також дітям, які виступали, були вручені новорічні подарунки.

Зі свого боку я дякую Роману за подарований гарний настрій, який залишається в мене ще досі. Давно не було в мене таких вражень. Наснаги тобі, Романе, і до нових злетів!