Меню категорій

«Равське Ретро» знову у списку переможців

Квартет «Равське Ретро» повернувся із чергового фестивалю в Республіці Польща. Цього разу теж не обійшлося без нагород – друге місце та особлива відзнака.

Два дні тому квартет «Равське Ретро» повернувся із чергового фестивалю в Польщі, і знову не обійшлося без нагород. Цього разу ми привезли друге місце із фестивалю батярської музики в Пйотркові-Трибунальському.

На цьому ж фестивалі минулого року колектив здобув перше місце серед більш ніж тридцяти гуртів-учасників. Цього разу учасників було менше – двадцять два, але колективи досить гарно підготувалися. І, хоча ми теж не дрімали, та вдруге повної перемоги не добилися.

«Равське Ретро» переформатовує фестиваль у міжнародний

Рік тому ми спробували свої сили на всепольському фестивалі батярської музики (XI Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego «Piotrków-2015»). Власне, через нас фестиваль автоматично став міжнародним – ніхто з поляків майже до останньої миті не сподівався, що участь у фестивалі візьмуть капели з-за кордону. В тому числі, ніхто взагалі не сподівався, що ми приїдемо і заберемо головну  нагороду:

Равське Ретро

Ця статуетка вже давно стала неофіційним символом нашого колективу – кожен з музикантів квартету «Равське Ретро» жартує, що приз-статуетку робили з мене – такий же худий і з баяном 😀

Для історії викладаю кілька фото із минулорічного фестивалю:

Равське РетроРавське РетроРавське РетроРавське РетроРавське РетроРавське РетроРавське РетроРавське РетроРавське Ретро

XII Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego «Piotrków-2016»

Цього року «Равське Ретро» зустрічали вже із розкритими обіймами, як давніх добрих друзів. До речі, хочу зазначити, що українські колективи користуються чималою повагою в Польщі – жодного разу за вже 16 років творчої співпраці із Польщею ми не чули «кривого слова» про українців як про народ. Крім нас, як виявилося пізніше, у фестивалі брав участь ще один колектив зі Львова – капела «Lwowska Fala», які теж були вирізнені серед інших колективів, не зайнявши, щоправда, жодного призового місця. Зате ми мали неабияку приємність познайомитися із українським колективом за межами нашої держави 🙂

Lwowska FalaLwowska Fala

А наш квартет «Равське Ретро», як я вже казав, незважаючи на досить жорстку конкуренцію – цього року всі колективи показали високий рівень підготовки – виборов у фестивалі-конкурсі друге місце.

Равське РетроРавське РетроРавське РетроРавське РетроРавське РетроРавське РетроРавське Ретро

Також дуже приємним сюрпризом для мене було отримати особисту відзнаку від журі фестивалю як найкращого інструменталіста цьогорічного фестивалю. Ну справді не сподівався – дякую всім організаторам фесту за таку високу оцінку моїх здібностей, а колективу «Равське Ретро» за моральну підтримку та інколи «копняка в легке місце» – без них я б давно вже «заржавів» 😀

Равське Ретро

Чекайте на свіжі новини від колективу, а наразі – до нових зустрічей!

Прокоментувати