Меню категорій

Гурт “RIA” – гойра, вісілє!

Музично-розважальний супровід свята, пісенна забава за столами, проведення конкурсів та основних церемоній. Гурт “RIA” до Ваших послуг!

Наші долі довго сходилися, ми грали кожен в іншому колективі, але ось ми знайшли одне одного, і тепер гордо носимо одне прізвище... ой, назву – гурт "RIA"!

Танцюють усі!

Граємо різноманітний репертуар, стараємося співати по черзі, щоб тобі не набрид один і той самий голос, але коли пасує заспівати в три голоси -- ми всі як один за мікрофонами 😀

Гурт

Можемо зіграти соло на акордеоні, саксофоні, тамбурині та навіть на планшеті 😉 Усі інструменти, крім останнього, використовуємо при забаві за столами, де зіграємо будь-яку пісню, яку ти захочеш заспівати.

З нами весело!

Веселі конкурси та жарти не дозволять тобі нудьгувати, хіба що ти флегматик від Бога. Ми стараємося в реальному часі організовувати хід забави так, щоби весело було всім.

Віднедавна з нами в колективі працює четвертий учасник, який любить, коли його називають просто Славік. Ще той говорун, знайде гостре слівце в будь-якій ситуації. Тому тепер з нами ще веселіше. Ти не пошкодуєш, запросивши нас на своє свято!

Послухати та подивитися нашу роботу можна тут:

Гурт "RIA"