Меню категорій

Створення та обслуговування сайтів

Створення сайту з нуля на Joomla, WordPress або Laravel, а також розробка шаблонів для цих систем керування сайтом. Якісно та недорого!

Я давно захоплююся питанням створення сайтів. І на сьогодні можу запропонувати кілька хороших варіантів для створення твого сайту. Серед варіантів – готові двигунці Joomla та WordPress, а також PHP-фреймворк Laravel. Також можу розробити унікальний дизайн для будь-якої із цих систем, оптимізований для перегляду на усіх пристроях (розмірах екрану).

Joomla

Один із найпотужніших двигунців для створення сайту. Саме з нього я починав знайомство із системами керування сайтом (CMS). Широкий функціонал "із коробки" дозволяє сконструювати на базі Joomla сайт практично будь-якої складності.

На базі Joomla працює сайт Рава-Руської дитячої музичної школи, я створив його, а також написав шаблон для нього.

Сайт на даній CMS підійде тобі, якщо ти невгамовний і збираєшся розширювати свій сайт до неможливості, а також якщо плануєш робити багатомовний сайт – функція багатомовності присутня в Joomla за замовчуванням.

WordPress

Найпопулярніший на сьогодні двигунець для односторінкових сайтів (Landing Page) та блогів. Підійде кожному, хто планує використовувати свій сайт суто для написання статей, для цього він і створений. Але завдяки мільйонам розширень ти можеш роздути сайт на WordPress не гірше, ніж на Joomla (причому на WordPress розширень значно більше, ніж на Joomla), хоча кажуть, що після такого знущання він починає помітно гальмувати.

Для додаткової реклами: даний сайт біля десяти років працював на WordPress. Як бачиш, в ньому успішно реалізована функція інтернет-магазину, а також за допомогою розробленого мною дизайну забезпечені цікаві візуальні ефекти. Все це було зроблено саме на WordPress, а перенесено на чистий PHP тільки через мої ентузіастські примхи.

На цьому ж двигунці працює й сайт "Равського Ретро". Дизайн – теж моя робота.

Laravel

PHP-фреймворк, призначений для розробки веб-додатків із нуля. Він дозволяє створювати власну систему керування сайтом з нуля за допомогою програмування на PHP.

Плюси такого підходу до створення сайту – ти реалізовуєш тільки необхідні тобі функції, не завантажуючи систему та базу даних лишнім функціоналом, який ніколи в житті не буде використовуватися. А це означає, що в результаті твоя система 100% працюватиме швидше від готових рішень, у яких 100500 функцій "із коробки".

Мінусом є набагато довший і складніший процес створення сайту, а отже, й набагато вища ціна. Але кінцевий результат цілком виправдовує такий підхід – ти отримуєш саме те, що тобі потрібно.

Отже…

Найкращим рішенням для тебе буде визначити всі функції, які повинен виконувати сайт, а я постараюся порадити тобі оптимальний варіант створення сайту для твого випадку. Звертайся!