Меню категорій

Root-права для Sony Xperia

Хочеш root права на своєму Android? Розробники на xda-developers.com зробили процедуру простішою за будь-що!
Категорії: Android

Хочеш root права на своєму пристрої? Розробники на xda-developers.com, зробили процедуру простішою за будь-що! Просто виконай кілька кроків по інструкції і ти отримаєш телефон з root правами! Цей метод працює для 40+ пристроїв Xperia і не тільки.

Що означають "root-права"?

Рутовий девайс надає тобі повний доступ до всіх даних, що були заблоковані виробником. Це означає, що будуть видалені заводські обмеження та внесено зміни в систему в цілому і операційну систему.

Отримання root-прав дає тобі можливість встановити різні додатки для підвищення продуктивності твого пристрою, дозволяє видалити вбудовані додатки/програми, допоможе оновити термін життя акумулятора і встановити додатки, які вимагають кореневого доступу для належної працездатності, а також змінити твій пристрій в багатьох інших випадках і різними способами, як, наприклад, використання користувальницьких модів і звичайного ПЗП (постійно-запам'ятовуючого пристрою).

У процесі "рутування" телефону, будь ласка, май на увазі, що процес отримання root-прав не є офіційним і не має ніяких дій, спрямованих проти Google Inc або виробників пристроїв. Дотримуйся інструкцій ретельно, щоб запобігти будь-яким пошкодженням пристрою. Пам'ятай, що деякі виробники позначають отримання root-прав, як анулювання гарантії на пристрій. Гарантію можливо повернути за допомогою un-root методу, або іншого.

Список пристроїв, на яких тестувався метод:

Інструкція

Пам'ятай, що ти можеш втратити дані, тому зроби необхідні бекапи своїх контактів, файлів, додатків, повідомлень і т.д. Переконайся, що твій телефон є в списку.

Підготуй пристрій, увімкни "debug-режим (USB-налагодження)" на пристрої. Зазвичай вмикається за цим шляхом: "Settings->Applications->Development->USB Debugging."

Перевір, що заряду телефона вистачить на операцію (більше 60%).

Деактивуй брандмауер і антивірус на комп'ютері на час операції.

Звантаж утиліту зі сторінки xda-developers.com, в секції "[Download Links]". Вийми файли з архіву і запусти відповідний твоїй операційній системі файл (windows = runme_win.bat – файл). Повинно запуститися вікно з командним рядком та інформацією про програму.

Після запуску програми з'єднай пристрій із комп'ютером по usb-кабелю. Якщо режим usb-налагодження був увімкнений, програма сама встановить необхідні компоненти на телефон і перезавантажить його. Після перезавантаження телефон можна від'єднати від комп'ютера, а програму закрити. Тепер твій телефон повинен бути з root-правами.

Джерело: techbeasts.com

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.