Меню категорій

Daum PotPlayer – найкращий плеєр для Windows

Daum PotPlayer! Плеєр створений одним із авторів славнозвісного KMPlayer, підтримує всі його функції, але помітно вдосконалений.
Категорії: Windows

Маючи справу із різними конфігураціями комп'ютерів – від найстарших, на які, окрім Windows XP, нічого серйознішого й не поставиш, до нових багатоядерних та з величезною кількістю пам'яті – я довго шукав якийсь путній відео та аудіо плеєр, щоб максимально підійшов для будь-якого комп'ютера. Тобто, пошуки велися і по невеликому використанні системних ресурсів, і по розширених можливостях плеєра.

Як то кажуть, казки не буває, щоб було все й відразу, але… Це не стосується програмного забезпечення. Знайшовся таки хороший плеєр, який і ресурсів багато не вимагає, і можливостями радує ого-го! Зустрічайте – Daum PotPlayer!

Плеєр створений одним із авторів славнозвісного KMPlayer, підтримує всі його функції, але помітно вдосконалений. Плеєр має надає якість відтворення, читає практично всі відео та аудіо формати, а також має вбудовані DXVA-відеокодеки, що відкидає потребу встановлювати кодеки додатково.

Можливості програми:

Кількість форматів, що підтримуються плеєром Daum PotPlayer, просто дивує: 3G2, 3GP, 3GP2, 3GPP, AAC, AC3, AMV, APE, ASF, ASX, AVI, CUE, DAT, DIVX, DPG, DPL, DTS, DTSHD, DVR-MS, EAC3, EVO, FLAC, FLV, IFO, K3G, MPEG-1 , M1V, M2A, M2T, M2TS, M2V, M3U, M4A, M4B, M4P, M4V, MKA, MKV, MOD, MOV, MP2, MP2V, MP3, MP4, MPA, MPC, MPE, MPEG, MPG, MPL, MPLS, MPV2, MTS, NSR, NSV, OGG, OGM, OGV, PLS, QT, RA, RAM, RM, RMVB, RPM, SKM, SWF, TAK, TP, TPR, TRP, TS, VOB, WAV, WAX, WEBM, WM, WMA, WMP, WMV, WMX, WV, WVX. І все це без жодних додаткових кодеків, все за допомогою лиш одного плеєра.

Встанови на свій комп'ютер цей чудовий плеєр, і ти ніколи не пожалкуєш!

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.