Самостійне встановлення операційної системи на комп'ютер – процес ризикований, але не занадто складний. Головне в цьому процесі – не затерти диск із потрібними даними, для чого систему потрібно ставити на окремий чистий диск.

А що ж робити, коли систему треба встановити на нетбук, у якому немає оптичного привода? В такому випадку нам доведеться "змайструвати" завантажувальну флешку – дякувати виробникам, у кожному пристрої є USB-порт.

Отож, будемо використовувати програму WinToFlash від компанії Novicorp. Звантажується вона з офіційного сайту wintoflash.com у вигляді ZIP-архіва, потім розпаковується і працює без встановлення на комп'ютер:

Спочатку треба зробити початкові налаштування програми, а саме обійти покупку ліцензії:

Галочки обов'язково виставляємо так, як на малюнках, тоді все працюватиме як слід, і не будуть встановлені додаткові "фішки", які можуть потім виявитися лишніми (встановлення рекламної "домашньої сторінки", пошукових серверів і т. д.). Далі потрапляємо в Майтер конфігурації:

Обираємо, звідки будемо витягувати установочні файли Windows, у даному випадку – із образу диска ISO:

Далі обираємо власне файл образу вище, і кінцевий шлях до флешки – нижче:

Погоджуємося із ліцензією Windows:

Чекаємо кілька хвилин, поки файли запишуться на флешку:

І вкінці, вдячні розробникам, тиснемо на кнопку Exit:

Ось так просто у нас записалася завантажувальна флешка із операційною системою Windows. Далі просто завантажуємося із новоствореної флешки і встановлюємо систему на комп'ютер. Удачі!