Меню категорій

Створення та запис фонограм

Створення фонограм-мінусівок, наближених за звучанням до оригіналу, а також запис вокалу. Багаторічний музичний досвід – запорука якості.

AI Studio

Колись я організував домашню студію звукозапису, щоб створювати аранжування до власних пісень. Зараз я нічого нового не пишу, а можливості роботи на студії залишилися, тому пропоную послуги звукозапису.

AI Studio

Мінусівки

Створення фонограм, наближених за звучанням до оригіналу композиції. Приклади робіт можна послухати (та замовити) в каталозі мінусівок.

УВАГА! Пишу ВИКЛЮЧНО з оригіналу, власного аранжування не роблю.

Замовити мінус

Плюсівки

Якщо маєш можливість бути присутнім в Раві-Руській, можеш скористатися шансом записати власний трек із вокалом. Прикладами можуть послужити останні записи (сингли) гурту "Равське Ретро", а також усі записи гурту "RIA".

Технічне та програмне забезпечення

Натискаючи кнопку "Підтвердити", ти даєш згоду на використання файлів cookie на твоєму пристрої для поліпшення навігації сайтом та іншими зручними функціями, а також допомагаєш рекламній діяльності третіх сторін. Жодних протиправних дій із твоїми особистими даними з моєї сторони не відбувається. Детальніше за посиланням внизу.

Політика конфіденційності