Меню категорій

Adobe Audition – найкращий аудіоредактор

Програма для роботи з аудіоданими Adobe Audition являє собою професійний інструмент для фахівців, які працюють у сфері обробки аудіо і відеопродукції.

Програма для роботи з аудіоданими Adobe Audition являє собою професійний інструмент для фахівців, які працюють у сфері обробки аудіо і відеопродукції, пропонуючи їм практично необмежені можливості. Простота використання чудово поєднується з гнучкістю роботи, дозволяючи створювати майстер-копії найвищого класу, редагувати, мікшувати, обробляти, накладати різноманітні звукові спецефекти. По суті користувач отримує на своєму комп’ютері повноцінну потужну студію звукозапису з простими у використанні і, одночасно, достатньо професійними інструментами.

Adobe Audition – що за птаха, і з чим її їдять

Із програмою Adobe Audition Ви отримуєте наступні можливості:

  • Створювати високоякісну аудіо-продукцію – Adobe Audition підтримує файли з глибиною оцифровки до 32-біт і частотою дискретизації більше 192 КГц, і запис на будь-які носії (включаючи магнітну плівку, CD, DVD або DVD-Audio диски). Вся обробка виконується в 32-бітному потоці, що дозволяє досягти високопрофесійних результатів.
  • Досягніть максимальної ефективності в роботі – Adobe Audition надасть у Ваше розпорядження всі засоби, необхідні для швидкої і ефективної роботи. Зручний інтерфейс дозволить Вам виконувати необхідні операції в найкоротші терміни, а плаваючі робочі панелі забезпечать швидке налаштування робочого простору з урахуванням Ваших особистих переваг.
  • Використовувати інтегровані інструменти – Adobe Audition пропонує цілісне рішення для редагування і мікшування аудіо-файлів. Вбудовані режими перегляду (багатодоріжковий і призначений для редагування), спецефекти в режимі реального часу, підтримка лупів, засоби аналізу, функція відновлення та підтримка відеоряду забезпечать Вам необмежені можливості в області обробки аудіо-файлів.
  • Потужні інструменти, на основі технології DSP – використовуйте більше 45 ефектів, заснованих на технології DSP, інструменти для створення майстер-копій, аналітичні засоби, а також функцію відновлення аудіо-файлів.
  • Створення звукового супроводу до фільмів – редагуйте, мікшуйте і додавайте ефекти до фонограм у форматі AVI, під час перегляду відеоряду.
  • Розширена підтримка різних аудіо-форматів – працюйте з аудіо-файлами у всіх розповсюджених форматах (включаючи WAV, AIFF, MP3, mp3PRO і WMA).
  • Інтуїтивний інтерфейс – завдяки зручному і зрозумілому інтерфейсу, Ви зможете приступити до роботи негайно, не витрачаючи зайвого часу на навчання.

Чому я заговорив про цю програму? Тому що це справді найкращий аудіоредактор з усіх, які я пробував – у цій програмі за замовчуванням присутні усі потрібні для роботи з аудіо функції.

Якщо Вам потрібно обрізати чи з’єднати треки, змікшувати з декількох частин різних треків один цілісний, Adobe Audition до Ваших послуг.

Якщо Ви хочете переписати стару касету, прибравши при цьому лишні магнітні шуми – Adobe Audition і це вміє.

Ви співаєте на забавах, використовуючи фонограми? Маєте кілька мінусів, які трохи зависокі для саме Вашого вокалу? Краще Adobe Audition із зміною тональності трека не справиться жодна програма.

Ця програма навіть вміє видаляти вокал із треків, якщо трохи посидіти і покрутити ручки. Хоча відразу кажу – не варто й старатися, що у Вас вийде щось путнє з цього. Немало “задавок” я переслухав – якість автоматично падає на нуль.

Словом, пробуйте, і Adobe Audition Вам сподобається – я впевнений.

2 коментарі

Прокоментувати