Меню категорій

Богдан Кожушко – Ми хочем тиші

"Жодні надсучасні ґаджети не замінять книги, з її енергетикою. Читаючи, спілкуюся безпосередньо з Автором. Часом це дає несподівані плоди".
Категорії: Студійні записи

"Жодні надсучасні ґаджети не замінять книги, з її енергетикою. Читаючи, спілкуюся безпосередньо з Автором. Часом це дає несподівані плоди", – ділиться враженнями про новий твір Богдан Кожушко.

Коли він звертається до мене з проханням записати нову композицію, я не можу встояти перед спокусою – надто цікаво послухати його свіжі ідеї з гармонічними зворотами та смачними мелодичними відрізками, часом несподіваними, але завжди злагодженими та "причесаними".

Поезія Ліни Костенко "Ми хочем тиші…", на його думку, дуже лаконічно, але тонко передає бажання українців та реальні перешкоди для їх здійснення. Причому, на всіх етапах історичного існування українців, як нації.

Разом сподіваємося, що в майбутньому ми краще будемо чути Голос Всевишнього. І це допоможе нам перемогти ворога. Найперше у собі…

А сьогодні ти маєш можливість першим почути прем'єру пісні Богдана Кожушка "Ми хочем тиші". Насолоджуйся!

Ми хочем тиші

Слова Ліни Костенко
Музика Богдана Кожушка
Виконує Богдан Кожушко

https://www.facebook.com/profile.php?id=100042819694255

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.