Вітаю усіх користувачів смартфонів та планшетів родом із Рави-Руської! А особливо вітаю тих, хто досі користувався і нарікав негарними словами на інтернет від оператора Lifecell (колишній Life:) ). Збулися численні мрії тих, хто майже не сподівався, що це станеться так швидко. Lifecell запустив технологію 3G в Раві-Руській!

3G в Раві-Руській – равчани дочекалися!

Сьогодні ближче до обіду на електронних пристроях типу планшета чи смартфона майже не помітна буквочка "E" у верхньому кутку дисплея змінилася на великий та гордий напис "3G" (це, звичайно, тільки у тих пристроях, які її взагалі підтримують – плачте гіркими сльозами, користувачі дешевих гаджетів, бо в нас тепер швидкість нету ого-го!)

Мережі третього покоління 3G працюють на частотах дециметрового діапазону (близько 2 ГГц), швидкість передачі даних становить понад 2 Мбіт/с. Такі мережі надають можливість організувати відеозв'язок, дивитись на мобільному телефоні фільми й телепрограмми та ін. У світі існує два стандарти 3G: UMTS (чи W-CDMA) та CDMA2000. UMTS більш розповсюджений в основному в Європі, CDMA2000 — в Азії та США. За даними Wireless Intelligence, на кінець 2006 року у світі нараховувалось 364 млн абонентів 3G, з них 93,5 млн були підключені до мереж UMTS та 271,1 млн — до CDMA2000. Найбільший оператор — японський NTT DoCoMo (40 млн абонентів).

Матеріал взято з Вікіпедії

Так сталося, що саме сьогодні я почув від однієї людини, що інтернет від Lifecell – це щось невиносиме, від чого хочеться плакати. Хоча, з мого власного досвіду, можу запевнити, що Life:) і раніше роздавав інтернет якось стабільніше, ніж інші оператори, саме тому SIM-карта від Lifecell і стоїть в мене в першу чергу для мобільного інтернету, аніж для дзвінків, оскільки переважна більшість контактів у моєму телефоні – номери Київстар. Та все ж приємно збагнути, що, знаючи, як у нашій державі все "швидко" робиться, чекав 3G в Раві-Руській не раніше, як років через десять, а тут на тобі – сюрприз, якого ніколи в житті б не сподівався!

Я написав у службу підтримки Lifecell із проханням надати достовірну інформацію про наладження покриття 3G в Раві-Руській, та наразі відповіді від оператора не отримав. Сподіваюся, найближчим часом ця інформація буде відома, і я зможу поділитися з тобою свіжими новинами. А наразі запрошую насолодитися справді якісним (у порівнянні з попереднім черепахоподібним 2G) мобільним інтернетом.