Часом буває потрібно увійти в одну і ту ж соцмережу під кількома аккаунтами одночасно. Причин може бути мільйон:

  • у тебе троє дітей, у кожної дитини зареєстрована сторінка в Google, і тебе нервує, коли діти постійно виходять із твого аккаунту;
  • ти займаєшся SEO-розкруткою, і тобі потрібен одночасний доступ до кількох сторінок;
  • ти ігроман, і граєш у свої ігри з кількох аккаунтів відразу.

У будь-якому із цих випадків тобі потрібно організувати незалежний вхід у ту ж соцмережу з різних аккаунтів. Варіантів є три:

  • поставити поруч кілька комп'ютерів/ноутбуків;
  • наставити собі вісімнадцять різних браузерів, і в кожен аккаунт входити з іншого браузера;
  • налаштувати можливість входу у кілька аккаунтів з одного браузера.

Кілька аккаунтів з одного браузера – як організувати?

Якщо потрібно просто кілька різних профілів для кількох людей, то з цим завданням чудово справляється Google Chrome – цей браузер за замовчуванням має підтримку багатьох користувацьких профілів. Але кожен профіль відкривається в окремому вікні. Якщо ж у різні акаунти доводиться заходити одному користувачу, в такому випадку трішки зручніше буде відкривати різні акаунти в одному вікні, в сусідніх вкладках.

Отож, мій вибір впав на браузер Mozilla Firefox. З ним і будемо працювати. До речі, я вже кілька разів пробував "з'їхати" на нього остаточно, і, здається, цього разу у мене все вийде. Що ж… Як організувати вхід у кілька аккаунтів з одного браузера? Та елементарно, просто встановимо лише одне розширення. Називається воно "Firefox Multi-Account Containers". Якщо ти зараз читаєш цю статтю за допомогою браузера Firefox, то можеш відразу перейти на сторінку встановлення розширення.

Ще два роки тому даного розширення не існувало, а я писав про плагін "Multifox" – це абсолютно аналогічне розширення, але воно перестало працювати, відколи Firefox став багатопроцесовим. Остання версія браузера, яка підтримувала Multifox без танців із бубном, – 48.0.

Розширення Firefox Multi-Account Containers було випущене самою компанією Mozilla після тестування за допомогою плагіна Test Pilot – зараз розширення працює саме по собі.

Після встановлення у твоєму браузері Firefox у верхньому правому кутку з'являється значок із кількома квадратиками. Коли ти натиснеш на нього, побачиш наступне вікно:

Кілька аккаунтів з одного браузера

Як бачиш, тут уже є чотири профілі, окрім стандартного "Default". Можеш відредагувати ті, що є, за допомогою кнопки "Edit Containers", а можеш створити новий профіль, натиснувши плюсик правіше. Відредагувати можна лише назву профілю, значок і його колір. Клацни по будь-якому із профілів, і для тебе відкриється нова вкладка, підсвічена внизу вибраним кольором, а правіше буде тим же кольором написана назва профілю – так розширення допомагає тобі зрозуміти, з якого профілю ти відкрив вкладку:

Кілька аккаунтів з одного браузера

Перейшовши у новий профіль, ти побачиш, що розширення саме "вийшло" з твоїх аккаунтів і пропонує увійти знову. Також ти можеш відкрити будь-яке посилання на будь-якому сайті у потрібному тобі "контейнері"-профілі:

Кілька аккаунтів з одного браузера

Таких контейнерів можна створити скільки завгодно, тому якщо у тебе навіть 25 акаунтів Instagram, можеш не переживати – їх усі можна відкрити в одному вікні браузера Mozilla Firefox, у сусідніх вкладках.

Маю надію, що тобі це колись пригодиться. На все добре!