Меню категорій

Як приховати непотрібні бази даних в phpMyAdmin

Як приховати непотрібні бази даних в phpMyAdmin, щоб вони не заважали при роботі та не створювали естетичних незручностей? Простий спосіб описаний у цій статті.

З різних причин інколи виникає потреба приховати певні бази даних зі списку phpMyAdmin. Наприклад, відразу після встановлення ми можемо побачити у списку відразу п’ять баз даних, які просто візуально заважають при роботі, але видаляти їх в принципі не можна:

Якщо ж їх не можна видалити, а з естетичної точки зору вони трохи лишні, то на цей випадок розробники phpMyAdmin залишили нам можливість просто приховати зайві бази з очей подалі. Просто заходимо з домашньої сторінки у пункт Додаткові налаштування:

Тепер шукаємо пункт Особливості, а в ньому ще один пункт – Бази даних. Там вносимо у поле Приховати бази даних бази, які нам заважають (якщо таких баз декілька,то розділяємо їх прямим слешем |), і підтверджуємо свої дії кнопкою Застосувати:

Тепер якщо глянути у список баз даних, ми не знайдемо там баз, які щойно вносили у список прихованих. Якщо ж у Вас нічого не змінилося, то спробуйте вийти з аккаунта phpMyAdmin, а потім знову увійти:

Тепер все повинно працювати.

Прокоментувати