Ти все ще встановлюєш десятки плаґінів на свій WordPress? Встанови універсальний Jetpack та забудь про будь-які проблеми. Jetpack підійде кожному!

Я давно був противником масового захаращення сайту плаґінами, старався все, що вдавалося, вбудувати прямо в шаблон.

До речі, незабаром чекай кілька нових статей на тему розробки шаблонів на WordPress – повинно бути цікаво 😉

Звичайно, всього я сам зробити не міг, тому деякі плаґіни таки ставив. Але сьогодні близько десятка із них було нещадно видалено. А все тому, що я нарешті спробував давно розхвалений Jetpack від WordPress.

Особливості Jetpack

Можливість коментування від імені популярних соцмереж.

Це перше, за що я вхопився. Можна наставити форм із коментарями, що надаються самими соцмережами. Але для мене важливо, щоб коментарі були саме від WordPress, тому варіант, який пропонує Jetpack – оптимальний.

Що ти отримуєш? Стару форму для коментування, в якій додані кнопки авторизації в мережах Google, Facebook, Twitter та рідної WordPress. А що ще треба? Швидкий вхід, і тобі вже не потрібно вводити купу особистої інформації – все необхідне підтягується із соцмережі.

Кнопки для поширення в соцмережах

Мінус ще один головний біль. На своєму блозі я перепробував не менше п'яти плаґінів із вищезгаданою функціональністю. Жоден чимсь не влаштовував. А тут раз – і наче на долоньці 😉

Підписка на коментарі

Був у мене якийсь бідненький плагін для даної функції. Спрацював у кількох людей, які таки підписалися на коментарі. Постараюся перенести підписки, якщо не вийде – не ображайтеся, будь ласка, хто підписувався 😉 Віднині все має працювати чудесно, адже підписками тепер керуватиме Jetpack.

Функція автооновлення плаґінів

Майже кожного разу при вході в адмінпанель WordPress пропонує оновити якийсь плаґін. Увімкни дану функцію – і тебе перестане цікавити дане питання. Все відбуватиметься автоматично без завертання тобі голови.

Потужна система моніторингу сайту

Подаю скрін того, що встиг "зловити" Jetpack з того часу, коли я його встановив (неповних півгодини перед скріншотом). Наглядно видно, скільки людей заходило, які сторінки популярні і багато іншої корисної інформації.

Ще багато корисних функцій присутні в даному плаґіні, але більше описувати не буду. Пробуй сам/а, якщо сподобається – можеш поставити мені лайка 😀