Меню категорій

А ось так відпочиваємо ми

Кожен по-своєму зустрічає та проводить свята. А ми з дружиною вирішили віддати дань природі та потішитися її красою. І відвідали наш місцевий ліс.
Категорії: Життя

Кожен по-своєму зустрічає та проводить свята. А ми з дружиною вирішили віддати дань природі та потішитися її красою. І відвідали наш місцевий ліс. Краса, скажу тобі, неземна.

Душу заворожує тотальна білизна навколо. Лісові стежки засипані снігом, мовби тут ще не ступала людська нога, ми перші ?

А ні, першим був наш собака Оскар, він так зрадів, що нарешті потрапив у дику природу, що не знав, куди подітися. За лічені секунди був весь у снігу, наробив стільки слідів, що ми сміялися – якби це був заєць, жоден мисливець його б по слідах не вислідив.

Збоку стежки тече річка Рата. Рівень води у ній трохи впав у порівнянні з недавньою порою – шматки криги виступають із берегів на кілька десятків сантиметрів над водою. І як гарно це все виглядає – просто зачудовуєшся.

Лиш півгодини ми погуляли зимовим лісом, а незабутніх вражень залишилося стільки, що вже хочеться повернутися туди ще раз. Обов'язково повторимо таку вилазку, і тобі радимо ?

Коментарів: 2

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.

Натискаючи кнопку "Підтвердити", ти даєш згоду на використання файлів cookie на твоєму пристрої для поліпшення навігації сайтом та іншими зручними функціями, а також допомагаєш рекламній діяльності третіх сторін. Жодних протиправних дій із твоїми особистими даними з моєї сторони не відбувається. Детальніше за посиланням внизу.

Політика конфіденційності