Меню категорій

А ось так відпочиваємо ми

Кожен по-своєму зустрічає та проводить свята. А ми з дружиною вирішили віддати дань природі та потішитися її красою. І відвідали наш місцевий ліс.
Категорії: Життя

Кожен по-своєму зустрічає та проводить свята. А ми з дружиною вирішили віддати дань природі та потішитися її красою. І відвідали наш місцевий ліс. Краса, скажу тобі, неземна.

Душу заворожує тотальна білизна навколо. Лісові стежки засипані снігом, мовби тут ще не ступала людська нога, ми перші 🙂

А ні, першим був наш собака Оскар, він так зрадів, що нарешті потрапив у дику природу, що не знав, куди подітися. За лічені секунди був весь у снігу, наробив стільки слідів, що ми сміялися – якби це був заєць, жоден мисливець його б по слідах не вислідив.

Збоку стежки тече річка Рата. Рівень води у ній трохи впав у порівнянні з недавньою порою – шматки криги виступають із берегів на кілька десятків сантиметрів над водою. І як гарно це все виглядає – просто зачудовуєшся.

Лиш півгодини ми погуляли зимовим лісом, а незабутніх вражень залишилося стільки, що вже хочеться повернутися туди ще раз. Обов'язково повторимо таку вилазку, і тобі радимо 😉

Раджу прочитати:

Коментарів: 2

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.