Меню категорій

Arch Linux – ще один чудовий Linux-дистрибутив

Короткий опис чудової операційної системи з сімейства Linux – Arch Linux. Плюси та мінуси даної системи із деталізацією у вигляді списку.
Категорії: Linux

Останнім часом великої популярності серед користувачів Linux набрала операційна система Manjaro, яка основана на Arch Linux та відрізняється від останньої оптимізованим графічним процесом установлення та власним сховищем пакетів (яке, до речі, спочатку було повністю скопійованим з Arch).

Я спробував Manjaro, і вона мені не сподобалася наявністю величезної кількості наперед установлених програм. Це прямо суперечить філософії Arch – складання системи по запчастинах, як конструктор Lego. В Manjaro, як і в багатьох інших дистрибутивах, доводиться після встановлення ще вичищати систему від лишнього софту.

Чого не скажеш про Arch Linux. Система настільки гнучка, що навіть графічного пакета встановлення не має – а навіщо засмічувати себе лишнім? 😀

Отож, поговоримо про плюси та мінуси Arch Linux.

Плюси Arch Linux

Мінуси Arch Linux

Як на мене, на цьому мінуси Arch Linux закінчуються. Чесно кажу – спробуй дану систему хоча б на Virtualbox, і, напевно, ти не захочеш іншої.

Раджу прочитати:

Коментарів: 1

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.