Меню категорій

libgoo-canvas-perl в Linux Mint 19 та Ubuntu 18.04

Як повернути кнопку "Змінити" у редакторі скріншотів Shutter, якщо в системах Linux Mint 19 та Ubuntu 18.04 не встановлюється пакет libgoo-canvas-perl.
Категорії: Linux

Після довгих роздумів (а може, простого очікування зменшення початкових багів) я вирішив таки оновитися до Linux Mint 19. Гарна система, дуже гарна, але, як і кожну систему, її треба трішки "підкрутити" під себе. По ходу виникнення запитань я буду відразу описувати відповіді до них – може, комусь теж пригодиться. Ось зараз виникло питання, як активувати неактивну кнопку "Змінити" у редакторі Shutter. Кнопка відкриває вікно, у якому можна домалювати рамочки, стрілочки, дописати текст і т. д. Але, як я вже описував раніше, для того, щоб вона запрацювала, потрібно доставити в систему пакет libgoo-canvas-perl. А вищезгадані системи не дозволяють цього зробити, оскільки пакета з такою назвою в офіційних репозиторіях немає.

Що ж, шукатимемо обхідний шлях. І він існує – потрібно просто підтягнути пакет разом із залежностями із репозиторію Ubuntu 17.10.

libgoo-canvas-perl – крок за кроком

Перш за все знаходимо та встановлюємо пакет libgoocanvas-common. Для цього звантаж файл нижче і встанови за допомогою Gdebi:

libgoocanvas-common_1.0.0-1_all.deb Звантажити

Наступним встановлюємо пакет libgoocanvas3:

libgoocanvas3_1.0.0-1_amd64.deb Звантажити

І нарешті тягнемо потрібний нам libgoo-canvas-perl звідси:

libgoo-canvas-perl_0.06-2ubuntu3_amd64.deb Звантажити

У вищезгаданих Ubuntu 18.04 та Linux Mint 19 всі ці три пакети встановляться через Gdebi після звичайного їх запуску, так само, як у Windows. Після цього перезаходимо в Shutter і переконуємося, що кнопка "Змінити" стала активною.

Подякувати мені можна, поширивши статтю в будь-якій соцмережі ?

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.

Натискаючи кнопку "Підтвердити", ти даєш згоду на використання файлів cookie на твоєму пристрої для поліпшення навігації сайтом та іншими зручними функціями, а також допомагаєш рекламній діяльності третіх сторін. Жодних протиправних дій із твоїми особистими даними з моєї сторони не відбувається. Детальніше за посиланням внизу.

Політика конфіденційності