Гадаю, коли мова заходить про запис дисків, у кожного більш-менш просунутого користувача з підсвідомості відразу випливає слово "Nero". І це не дивно, оскільки пакет програм Nero вже давно зарекомендував себе як один із найкращих (та ні, не побоюся затвердити – найкращий!) наборів програм для роботи з дисками.

Що ж робити, коли тобі потрібно записати диск раз у півроку, а можливо, взагалі один раз у житті? Останнім часом дисками практично ніхто не користується, у повний обіг увійшли flash-носії, витіснивши компакт-диски. То що – ставити цілий пакет програм для того, щоб одноразово записати диск?

Пропоную легший варіант – програму Astroburn Lite.

Найкращий вибір для тих, хто хоче мати швидку й легку у використанні програму з необхідними функціональними можливостями для запису дисків.

  • Вставте диск у ваш привід;
  • Виберіть дані або файл образу;
  • Почніть запис.

Також ви можете персоналізувати ваш Astroburn Lite – просто виберіть оболонку для інтерфейсу програми, яка вам подобається найбільше.

Запис CD, DVD і Blu-ray дисків ще ніколи не був настільки простим!

Такий опис програми на офіційному сайті. І дійсно – жодних лишніх кнопок. Вибрали образ диска або файли, які потрібно записати, вказали швидкість запису (переважно я ставлю середнє значення із запропонованих програмою – так не буде потім проблем із читанням), і вперед!

Якщо маєш на меті записувати аудіо-диски, то в такому випадку тобі потрібна програма Astroburn Audio тієї ж компанії, тому що Astroburn Lite пише виключно диски із даними. Щоправда, я завжди записував аудіо-диски за допомогою вбудованого програвача Windows Media – швидко, надійно, і не потрібно ніякого додаткового програмного забезпечення.

А можеш витратити 9.90 євро і отримати програму Astroburn Pro, у якій присутні функції запису і даних, і аудіо, а також копіювання дисків, створення та запису на диск образів із даними.

Висновок

Для того, щоб записати кілька дисків, можливостей Astroburn Lite цілком вистачить, не варто заморочуватися платними версіями чи цілими пакетами програм. Аудіодиски прекрасно записуються інтегрованим програвачем Windows Media. Хоча… Подібних програм дуже багато, вибирай на свій смак 😉