Меню категорій

Чому пригальмовує відео на Acer Aspire One D270?

На жаль, із плином часу потужності нетбука стало трохи бракувати. У даній статті ми розберемося, чому пригальмовує відео на Acer Aspire One D270.
Категорії: WindowsLinux

Власники цього чудового колись нетбука погодяться зі мною, що свого часу це був незамінний похідний робочий інструмент, невеликий за розмірами і досить спритний за швидкістю роботи. На жаль, із плином часу його потужності стало трохи бракувати. В першу чергу це стосується перегляду відео на веб-сторінках. У даній статті ми розберемося, чому пригальмовує відео на Acer Aspire One D270.

А вся справа у двох аспектах: перше – невелика на даний момент потужність технічних параметрів нетбука, друге – високі вимоги до тих же технічних параметрів з боку сучасного програмного забезпечення.

Що ж робити? Не викидати ж такий хороший пристрій тільки через те, що в ньому підгальмовує відео 😀

Виходів є два, і розглядати будемо їх обидва.

Windows. Гірший варіант. Викидаємо все лишнє.

Linux. Кращий варіант. Налаштовуємо раз, і забуваємо про проблеми.

Більше не пригальмовує відео на Acer Aspire One D270?

Не забувай писати відгуки та поширювати дану сторінку у соцмережах.

P.S. Ще один нюанс. Можливо, ти колись захочеш подивитися фільм із жорсткого диска або флешки, в такому випадку за замовчуванням він відкриється у Gnome mPlayer. І тут перше питання, яке у тебе виникне: а чому в повноекранному режимі відео з невеликою роздільною здатністю не розтягується на весь екран, а розміщене по центру екрану? В такому випадку відкрий налаштування плеєра, клацнувши меню "Правка -> Параметри". Там знайди вкладку "Mplayer" і в полі "Додаткові опції до MPlayer:" введи

-zoom

На цьому все. Приємного перегляду відео!

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.