Любиш тримати свою систему постійно оновленою? Тоді ти мав/мала би вже давно помітити, що з часом з'являється повідомлення із пропозицією оновитися до Windows 10. В погоні за щастям я близько року теж користувався новенькою Windows 10. Але обставини змусили мене повернутися до старої доброї Windows 7. Та є одна біда. Якщо встановити усі оновлення, починає з'являтися повідомлення типу:

Ваша система вже стара й немічна, будь-ласка, оновіться до новішої "десяточки"!

Багато хто казав, що з часом система оновлюється сама, без будь-якого втручання. В мене такого не спостерігалося, але повірити легко. Чому? В Microsoft і не на таке здатні після того, як в "десятці" просто прибрали можливість відключення автооновлень. Тож, щоб твоя "сімка" стояла довго і надійно без проблем, варто наперед підстрахуватися і відключити оновлення до Windows 10. А це робиться трьома простими редакціями реєстру Windows.

Отже…

Відключити оновлення до Windows 10

  1. Найперше заходимо в редактор реєстра Windows. Це робиться просто – набираєш на клавіатурі комбінацію Win+R, а там вводиш regedit і підтверджуєш кнопкою Enter.
  2. Шукаємо папочку HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\ у лівій панелі. В ній повинна бути папка WindowsUpdate (швидше за все її там немає, тому створюємо).
  3. Клацаємо по цій папці, і в правій панелі створюємо параметр DWORD 32 біти із назвою DisableOSUpgrade, після чого двічі клацаємо по ньому і задаємо значення 1 (один).
  4. Далі шукаємо папку HKLM\Software \Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\OSUpgrade (якщо немає, теж створюємо), і в ній створюємо параметр DWORD 32 біти із назвою ReservationsAllowed і значенням 0 (нуль).
  5. І останній крок: у папці HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Gwx створюємо ще один параметр DWORD із назвою DisableGwx і значенням 1 (один).
  6. Перезавантажуємо комп'ютер і тішимося з того, що Windows 10 тепер для нас не страшний 🙂

Якщо ж ти не досить досвідчений користувач Windows, і боїшся щось зламати… Саме для тебе придумана простенька програмка Never 10. Вона дозволяє відключити оновлення до Windows 10 одним кліком. А потім, якщо потрібно, також одним кліком можна увімкнути оновлення.

Також для того, щоб тобі не довелося лишній раз лізти в реєстр Windows, я підготував невеличкий файлик. Він внесе зміни в реєстр одним кліком. Просто запускаєш файл і на запитання, яке вискочить, відповідаєш "Так":

Disable_Upgrade_to_Win10.reg Звантажити

Ось так не дуже складно можна справитися із поставленим перед тобою завданням, як відключити оновлення до Windows 10. Надіюся, ця стаття тобі допоможе. На все добре!