Меню категорій

Плаґін фортепіано Bitsonic Keyzone Classic (VSTi)

Один із найдосконаліших безкоштовних плагінів VST фортепіано на ринку, який містить кілька різних пресетів.
Категорії: DAW, VST, бібліотеки

Keyzone Classic є одним із найдосконаліших безкоштовних плагінів VST для піаніно на ринку. Він пропонує пресети, які імітують різні акустичні піаніно, як-от Steinway, Yamaha, Rhodes тощо.

Набір керування дозволяє налаштувати кожен етап кривої ADSR, а також додати реверберацію та розстроювання в плаґіні. Також є головна гучність та елементи керування швидкістю та глибиною LFO. Бібліотека семплів Keyzone звучить чудово, а архітектура плаґіна неперевершена. Він працює з форматами плаґінів VST і AU для 32-розрядного та 64-розрядного програмного забезпечення DAW.

При бажанні можеш спробувати інші бібліотеки фортепіано – список ось тут.

Віднедавна отримати Bitsonic Keyzone безкоштовно не так вже й просто: розробник пропонує плаґін безкоштовно як додаток до покупки будь-якого іншого свого плаґіна. Тобто ти реєструєшся на сайті, платиш, наприклад, за синтезатор WT-01 RED, а після оплати отримуєш бонусом ще й Keyzone Classic. Маркетинговий хід зрозумілий, але плаґін до платних все одно віднести не можна, тому що простим способом "за гроші" він не продається. Тому нижче залишаю посилання для справді безкоштовного звантаження версії VST x64 для Windows. Інші варіанти плаґіна тобі доведеться пошукати самотужки.

Звантажити Bitsonic KeyzoneЗвантажити

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.