Меню категорій

Плаґін фортепіано Bitsonic Keyzone Classic (VSTi)

Bitsonic Keyzone Classic – один із найдосконаліших безкоштовних плагінів VST фортепіано на ринку, який містить кілька різних пресетів.
Категорії: DAW, VST, бібліотеки

Keyzone Classic є одним із найдосконаліших безкоштовних плаґінів VST для піаніно на ринку. Він пропонує пресети, які імітують різні акустичні піаніно, як-от Steinway, Yamaha, Rhodes тощо.

Набір керування дозволяє налаштувати кожен етап кривої ADSR, а також додати реверберацію та розстроювання в плаґіні. Також є головна гучність та елементи керування швидкістю та глибиною LFO. Бібліотека семплів Keyzone звучить чудово, а архітектура плаґіна неперевершена. Він працює з форматами плаґінів VST і AU для 32-розрядного та 64-розрядного програмного забезпечення DAW.

При бажанні можеш спробувати інші бібліотеки фортепіано – список ось тут.

Нещодавно була випущена нова версія плаґіну – Keyzone 2, і тепер він коштує трохи грошей. Якщо гарно пошукати, то все ще можна знайти безкоштовну першу версію на просторах інтернету. Якщо ж не знайдеш, то нижче залишаю посилання для справді безкоштовного звантаження версії VST x64 для Windows. Інші варіанти плаґіна тобі доведеться пошукати самотужки.

Звантажити Bitsonic KeyzoneЗвантажити

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.