Меню категорій

Плагін FullAjax для Joomla

Фонове завантаження контенту сторінки без перезавантаження самої сторінки. А що – так можна було?
Категорії: Joomla

Ура! Ура! Ура!

Таким радісним і гучним гаслом розпочинаю новий розділ свого блоґу, який присвячений огляду комп'ютерних та веб-технологій, а в даному випадку конкретно популярної системи обслуговування сайтів Joomla (http://joomla-ua.org).

Кілька років тому я зацікавився, чи реально організувати в Joomla таку складну і незрозумілу простим смертним штуку, як повну підтримку Ajax (для таких, як сам, поясню: це такий прикол, коли при переході на будь-яке із внутрішніх посилань сайту перезавантажується тільки сам контент, куди веде посилання, а не повністю вся сторінка, тобто шаблон сайту завантажується тільки один раз – коли ти вперше відкриваєш сайт. Така технологія дозволяє набагато швидше завантажувати сторінки та значно економить трафік користувача). Тоді нічого толкового я не знайшов, тому змирився зі своїм ламерством і припинив пошуки.

І ось сьогодні чисто випадково я натрапив на чудовий плагін FullAjax! Величезне спасибі розробникам – без усяких налаштувань, відразу після встановлення це золото почало працювати на моєму блозі. Дивись і дивуйся! ?

Правда, після кількох хвилин ейфорії, я помітив, що не все так просто – деякі з додатків на моєму блозі елементарно відключилися. Зате автор плаґіна FullAjax теж це помітив і виправив. Читай далі.

Якщо ти використовуєш плаґіни для обробки зображень типу Lightbox (як це роблю я), то можливі проблеми із сумісністю FullAjax та Lightbox. В такому випадку спробуй розкоментувати рядок

FLAX.Html.onall('load', function(o){window.fireEvent('domready');});

в налаштуваннях плаґіна FullAjax (вкладка "Додаткові параметри". Просто видаляєш теги /* на початку рядка і */ в кінці).

Знову ж таки – якщо у тебе на сайті стоять кнопки соціальних мереж Facebook та Google+, то туди ж треба додати наступний код:

FLAX.Html.onall('load', function(){ //facebook if(window.FB){FB.XFBML.parse();} //google+ if(window.gapi){gapi.plusone.go();} });

Звантажити та встановити таке ж чудо на свій Joomla-сайт можна за наступним посиланням:

http://getsite.org.ua/uk/fullajax

Після звантаження, наскільки я зрозумів, треба перепакувати архів із плагіном з .tar.gz у .zip. Думаю, для тебе це не важко ?

Коментарів: 2

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.

Натискаючи кнопку "Підтвердити", ти даєш згоду на використання файлів cookie на твоєму пристрої для поліпшення навігації сайтом та іншими зручними функціями, а також допомагаєш рекламній діяльності третіх сторін. Жодних протиправних дій із твоїми особистими даними з моєї сторони не відбувається. Детальніше за посиланням внизу.

Політика конфіденційності