Меню категорій

Створення шаблона для WordPress з нуля

Процес створення шаблону WordPress із нуля. Для цього нам потрібні будуть базові знання HTML, CSS та PHP.
Категорії: Wordpress

Існує кілька варіантів створення унікального шаблона для WordPress. Можна створити дочірній шаблон на основі вже існуючого, для цього вистачить тільки трохи видозмінити файл стилів. Можна скористатися одним із загальнопоширених фреймворків (каркасів програмного забезпечення, призначених для створення шаблону), можна використати стартовий шаблон _S (також відомий як Underscores – готовий шаблон без жодних стилів оформлення, призначений для вільної видозміни коду під свої потреби).

Ми ж розглянемо ще один варіант – створення шаблону з нуля. Для цього нам потрібні будуть базові знання HTML, CSS та PHP.

Структура шаблона для WordPress може складатися всього з двох файлів: index.php та style.css, та ми відразу підемо ширшим шляхом і опишемо мінімальний набір файлів для нормального подальшого редагування шаблону.

Отож, короткий опис основних файлів шаблона:

Кожен із цих файлів я постараюся описати максимально докладно, в той же час не завантажуючи опис лишніми функціями, які потрібні лише у деяких випадках. Слідкуй за оновленнями категорії "WordPress".

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.