Меню категорій

Створення шаблона WordPress. Вигляд категорій

Як оформити стиль виводу категорій Wordpress. Використовуємо простоту і практично необмежені можливості двигунця.
Категорії: Wordpress

Отже, головну сторінку ми оформили, тепер поговоримо про вигляд категорій у WordPress. Про що мова: от, наприклад, на моєму блозі є статті різної тематики, кому що до вподоби. І матеріали з кожної тематики згруповані в категорії – Музика, Студія, Книги, Веб, Інше. Кожна із цих категорій має дочірні категорії (при наведенні на основну випливають дочірні, якщо ти оглядаєш сайт не з телефона – в цьому випадку дочірні категорії просто розташовані нижче основної). І ось зараз ми будемо розглядати, як оформити вигляд сайту, коли ти клацаєш по такому посиланні (при переході на сторінку категорії).

Взагалі, якщо ти людина невибаглива, то можна нічого й не придумувати – сторінка категорії вже має такий самий вигляд, як головна сторінка. Як це сталося? Пояснюю.

Напевно, ти вже зрозумів/ла, чому я казав, що можна нічого й не робити – файл index.php ми вже створили, тому WordPress використає його, як файл відображення категорії.

У шаблоні даного сайту я використав кілька файлів. Основний вивід категорій іде через файл archive.php, у якому я дописав відображення опису кожної категорії. "Як дописав? До чого?" – спитаєш ти. Все просто – я повністю скопіював у нього вміст файлу index.php, а в потрібному мені місці додав опис категорії:

<?php $category_description = category_description();
	if ( ! empty( $category_description ) ) : ?>
		<div class="category-description"><?php echo category_description( $category_id ); ?></div>
	<?php endif; ?>

На даний момент описи деяких категорій (включаючи дану) відсутні, згодом допишу, а наразі можете глянути, як це виглядає, у категорії, наприклад, "Мінусівки (естрада)" – блок відразу під стрічкою "Ви тут".

Також відрізняються категорії книг – тут виводяться тільки заголовки статей, без вступного тексту. Як це зробити, подумай самотужки 😉

Висновок – файл виводу категорії базується на основному файлі index.php, але його можна повністю урізноманітнити під власні потреби, аж до різного вигляду кожної категорії, тобто можна умовно кожну категорію вивести як інший сайт (з іншим дизайном). Зручно, просто, і в той же час дуже багато можливостей.

Раджу прочитати:

Коментарів: 2

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.