Меню категорій

Як видалити лишні “Папки” у Windows 10

Як видалити допоміжний розділ "Папки" із "Цей ПК" у Windows 10, якщо він тобі заважає? Нема нічого простішого, звантаж готове рішення звідси.
Категорії: Windows

Коли я вперше запустив Провідник Windows 10 кілька років тому, то відразу звернув увагу, що в основному вікні "Цей ПК" поруч зі списком розділів комп'ютера з'явився додатковий розділ, який називається "Папки", що служить фактично швидким доступом до системних тек із документами, зображеннями, музикою і т. д.

"Папки"

До цього часу я багато користувався різними операційними системами, тому якось звик до змін, але тобі, можливо, розділ "Папки" заважає.

Зате ніщо не заважає просто приховати розділ. Видалити його просто так не вийде, а от якщо трохи переписати системний реєстр…

Словом, забирай архів зі службовими файликами для видалення цілого розділу "Папки" або окремих його пунктів, а також для відновлення попереднього стану, якщо раптом тобі знадобиться ця функція Windows 10.

DeleteFolders.zip Звантажити

Раджу прочитати:

Прокоментувати

На сайті відображається лише твоє ім'я та коментар. Електронна пошта зберігається виключно для зв'язку з тобою за потреби та в жодному разі не передається стороннім особам.

Цей сайт захищений системою reCAPTCHA від Google. Політика конфіденційності та Загальні положення та умови.